پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ساعت ۲۳:۲۵

غبار روبی گلزار شهدا اسفراین در آستانه هفته دولت+تصاویر

آیین گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ، با حضور فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی در گلزار شهداء اسفراین شروع شد.

به گزارش سپهرآیین ، در آستانه هفته دولت ، طاهر رستمی فرماندار و جمعی از مسئولین صبح امروز در گلزار شهدای اسفراین حضور یافتند و با غبارروبی، نثارگل و عطرافشانی بر قبور شهدای گرانقدر، به مقام شامخ این عزیران ادای احترام کردند.

مقام عالی دولت در شهرستان اسفراین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: همه ما توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور را مدیون خون شهدا و همراهی و حضور مردم در صحنه هستیم .

وی با برشمردن پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت اظهار داشت : هفته دولت فرصت خوبی برای ارائه عملکرد و دستاوردهای نظام و دولت به مردم است.

فرماندار اسفراین با قدردانی از تلاش مدیران شهرستان ، بیان داشت: اگرچه بیماری منحوس کرونا، تحریم ها و تهدیدات دشمن مشکلاتی را برای کشور در حوزه اقتصادی ایجاد کرد، ولی تجربه چهار دهه گذشته نشان داده که حرکت رو به جلوی جمهوری اسلامی ایران توقف ناپذیر است.

وی ادامه داد: با همراهی مردم و همت مسئولین و با نگاه به داخل سعی شده است که مشکلات برطرف شود.

رستمی بیان داشت : در این شرایط پروژه های خوبی به بهره برداری رسیده است که نشان از تلاش دولت برای ارائه خدمات بهتر به مردم و بسترسازی برای بخش خصوصی و ایجاد زمینه برای تولید و اشتغال است.

فرماندار اسفراین افزود: در هفته دولت امسال  ۱۲۹ پروژه در بخش دولتی، ۲۴ پروژه در بخش خصوصی افتتاح و  ۸ پروژه کلنگ زنی خواهد شد.

رستمی ادامه داد: امروز با حضور در گلزار شهدا و در آستانه هفته دولت  تجدید میثاق دوباره ای با آرمانهای مقدس شهدا ، انقلاب اسلامی ، امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری خواهیم داشت.

 

انتهای پیام؟/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک