دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ساعت ۸:۲۲
فرماندار جاجرم:

۶۴ پروژه طی هفته دولت در جاجرم افتتاح می‌شود

فرماندار جاجرم گفت: طی هفته دولت در بخش‌های دولتی و خصوصی ۶۴ پروژه با اعتبار ۳۶ میلیارد و ۴۲۷ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
۶۴ پروژه طی هفته دولت در جاجرم افتتاح می‌شود,

به گزارش عصراترک از  جاجرم رضا آذری فرماندار شهرستان جاجرم در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان به مناسبت هفته دولت  با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: با کار  کارشناسی و برنامه‌ریزی دقیق دو راهبرد اصلی را دنبال کردیم که نخست  اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و دیگری اولویت‌بندی پروژه‌های مهم که با تلاش در راستای این دو راهبرد به ۷۰ درصد اهداف خود در هرسال رسیده‌ایم.

 

به گفته وی از دلایلی که  ۳۰ درصد اهداف، حاصل نشده کمبود بودجه و منابع محدود با توجه به شرایط حاکم بر کشور ازجمله تحریم‌ها که تأثیرات اقتصادی و آسیب‌هایی را به همراه داشته، بوده است.

 

آذری گفت: امسال در هفته دولت در بخش‌های  دولتی و خصوصی تعداد ۶۴ پروژه بااعتبار ۳۶ میلیارد و ۴۲۷ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد که از این تعداد ۱۶ مورد در بخش خصوصی و ۵ مورد کلنگ زنی در حوزه‌های عمرانی است.

 

وی در ادامه به مناسبت روز خبرنگار و تبریک این روز با تأخیر  یاد آورد شد: خبرنگاران همراهی و تعامل خوبی تاکنون در اطلاع‌رسانی و نقدهای سازنده داشته‌اند و امیدواریم این تعامل و وحدت نیز در شرایط ویژه و خطیری که منتهی به انتخابات خواهد شد نیز ادامه‌دار باشد تا با جبران عقب‌ماندگی‌ها به بخشی از اهداف خود برسیم.

 

آذری  تصریح کرد: در راستای اطلاع‌رسانی و بیان عملکردها برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی ضعیف عمل می‌کنند  که این امر نشان‌دهنده عدم دلسوزی و عدم شایسته‌سالاری است بنابراین بودونبود این  مدیران  فرقی ندارد و باید در عملکرد آن‌ها بازنگری‌هایی صورت گیرد.

 

وی به پرسش خبرنگار پایگاه خبری جاجرم که در خصوص اقدامات فرمانداری در مورد کاهش قیمت زمین و مسکن و همچنین افزایش محدوده شهر پرسیده شد گفت:افزایش قیمت زمین و مسکن تا حدودی طبیعی است و قیمت مسکن در شهرهای بزرگ درصد بالایی افزایش پیدا کرده است.

 

فرماندار جاجرم افزود: طرح افزایش محدوده شهر برای تعدیل عرضه و تقاضا در دست بررسیست و انشالله به زودی اجرایی خواهد شد.

 

در حاشیه این نشست خبری از خبرنگاران شهرستان تجلیل شد

 

انتهای پیام / مهدی تقی زاده 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک