پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ساعت ۹:۱۹
فرمانده مانه و سملقان خبر داد:

افتتاح ۶۵ پروژه هفته دولت در مانه و سملقان / ایجاد اشتغال برای ۹۲۹ نفر ماحصل این پروژه ها

محمودرضا معموری با اشاره به اینکه 65 پروژه با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد و 773 میلیون تومان در هفته دولت در شهرستان مانه و سملقان افتتاح خواهد شد، گفت: این تعداد پروژه برای 929 نفر ایجاد اشتغال خواهد کرد.
افتتاح ۶۵ پروژه هفته دولت در مانه و سملقان / ایجاد اشتغال برای ۹۲۹ نفر ماحصل این پروژه ها,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، محمودرضا معموری، فرماندار مانه و سملقان  در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، با اشاره به اینکه ۶۵ پروژه در هفته دولت در مانه و سملقان افتتاح و کلنگ زنی می شود، اظهار داشت: از این تعداد پروژه 46 پروژه دولتی و 19 پروژه به صورت خصوصی در این شهرستان افتتاح خواهد شد.

معموری با اشاره به اینکه از تعداد 46 پروژه دولتی  29 پروژه مربوط به دهیاری ها است، گفت: این پروژه ها با اعتبار بالغ بر 36 میلیاردو 358 میلیون تومان است، همچنین 19 پروژه خصوصی نیز با اعتبار بالغ بر 23 میلیاردو 415 میلیون تومان در این شهرستان افتتاح می شود.


نماینده عالی دولت در شهرستان  مانه و سملقان همچنین از کلنگ زنی چهار پروژه در بخش آب و فاظلاب، مخابرات و جهاد کشاورزی  با اعتباری بالغ بر 262 میلیاردو 900 میلیون تومان خبر داد و افزود: این تعداد پروژه 293 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

وی گفت: بازسازی و جابجایی 150 کیلومتر از شبکه های برق، 13 کیلیومتر شبکه فاضلاب، پروژه مخابرات، آبرسانی و آبیاری نوین  از جمله پروژه های شاخص در این شهرستان است.


معموری در پایان با اشاره فعالیت موثر برخی بنیادها در شهرستان مانه و سملقان در دو سال اخیر، اظهار کرد: از تعداد پروژه هایی که برای هفته دولت در دست افتتاح و یا کلنگ زنی است، پروژه انتقال روستای کالشور به مکان جدید با همکاری بنیاد برکت صورت گرفته است.

 

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک