جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ساعت ۱۶:۳۹
فرماندار شهرستان فاروج

افتتاح بزرگترین واحد مرغ تخمگذار استان در فاروج

فرماندار شهرستان فاروج گفت: این واحد با تولید سالانه 2هزار تن تخم مرغ به عنواون بزرگترین واحد مرغ تخمگذار در استان افتتاح و به بهره برداری می‌سد.
افتتاح بزرگترین واحد مرغ تخمگذار استان در فاروج,

به گزارش صبح فاروج، مسعود صادق فرماندار شهرستان فاروج در آیین افتتاح متمرکز پروژه های استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: واحد مرغ تخمگذار 90هزار قطعه‌ای شهرستان فاروج با تولید روزانه 6 تن و سالانه 2هزار تن تخم مرغ به عنوان بزرگترین واحد مرغ تخمگذار در استان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: فضای مسقف این واحد 4هزاروپنجاه و پنج متر مربع است که با اعتبار 73 میلیارد ریال  از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و اعتبارات شخص سرمایه گذار تامین شده و با بهره برداری از آن زمینه اشتغالزایی برای 36 نفر فراهم شده است.

صادق گفت: دوسال از اتمام ساخت این پروژه گذشته بود اما به دلیل اختلاف شرکا به بهره برداری نرسیده بود که به همت مجموعه دستگاه قضایی استان و شهرستان اختلاف بین شرکا حل شد و امروز شاهد بهره برداری از این واحد بزرگ و تمام مکانیزه شهرستان هستیم.

فرماندار فاروج با اشاره به سایر پروژه هایی که در هفته دولت افتتاح می‌گردد، بیان داشت: امسال در هفته دولت در شهرستان فاروج 92 طرح شامل 75 طرح بخش دولتی و 17 بخش خصوصی با مجوع اعتباری بالغ بر 660میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک