چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۵۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ساعت ۱۴:۲۲
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین خبر داد:

برخورد با تورهای گردشگری غیرمجاز

عبدالله سهرابی از برخورد با تورهای غیرمجاز گردشگری خبر داد و گفت: با یک تور گردشگری که برای آخر هفته به مقصد دره کاویان این شهرستان اقدام به تبلیغ و برنامه‌ریزی کرده بود برخورد و با برگزاری آن ممانعت شد.
برخورد با تورهای گردشگری غیرمجاز ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، عبدالله سهرابی،رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین اظهار کرد: یک تور گردشگری بدون دریافت مجوزهای لازم و در شرایطی که برگزاری هرگونه تور گردشگری در استان ممنوع است اقدام به تبلیغات و فعالیت غیرمجاز کرده بود.

وی تصریح کرد: این تور گردشگری از مبدأ خارج استان قصد برگزاری تور در دره کاویان شهرستان اسفراین را داشت که اقدامات لازم برای لغو این برنامه و ممانعت از ورود اعضای تور به شهرستان انجام شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین عنوان کرد: اجرای هرگونه تور گردشگری با توجه به وضعیت قرمز استان و شهرستان در بحث شیوع کرونا ممنوع بوده و با متخلفان به‌شدت برخورد می‌شود.

شهرستان اسفراین در جنوب شرقی استان خراسان شمالی قرارگرفته و از شمال به شهرستان بجنورد، از شمال شرقی به شهرستان شیروان، از شرق به شهرستان فاروج، از غرب به شهرستان جاجرم و از جنوب و جنوب شرقی به استان خراسان رضوی محدود می‌شود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک