یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ساعت ۱۲:۴۱

باغچقی، جباری را به مناظره فراخواند

علیرضا باغچقی، در رابطه با واگذاری زمین چهارهکتاری شهربازی بجنورد به سرمایه گذار جهت ایجاد مجتمع تجاری و مسکونی در این منطقه از جباری، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد تقاضای مناظره کرد.
باغچقی، جباری را به مناظره فراخواند,

علیرضا باغچقی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد  در گفتگو با خبرنگار عصراترک در این باره اظهار داشت: با تغییر یک واژه و ابهام در یک واژه سهم شهرداری از 40 درصد پروژه ی واگذاری چهار هکتاری شهربازی که براساس ادعای رئیس شورای شهر بجنورد اعتباری بالغ بر حدود دو هزار میلیارد تومان است، به 22 درصد رسید.


باغچقی با اشاره به اینکه با این قضیه مشکل دارم، گفت: پای کار هستم و تقاضای مناظره در تمامی بخش های فنی، اجتماعی، اقتصادی را دارم.


نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد خاطرنشان کرد: بحث دو هزار میلیارد تومان پول است، که بخشی از آن توسط سرمایه گذار و مابقی توسط شهرداری بجنورد علاوه بر اینکه چهار هکتار زمین نیز سهمیم است پرداخت خواهد شد.


وی اضافه کرد: علاوه بر این سرانه بوستان در شهر بجنورد خیلی پایین است و در شرایط استانداری قرار ندارد و با واگذاری این زمین بخشی از بوستان شهر حذف می شود.


باغچقی با تاکید بر این که این قسمت بوستان است نه فضای سبز، گفت: گاها شنیده می شود که در آن نقطه هیچ درختی وجود ندارد، در حالی که بحث بوستان با فضای سبز متفاوت است و این افراد تمایلی ندارند که آگاهی پیدا کنند و می خواهند افکار عمومی را با این شرایط آرام کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک