یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ساعت ۲۰:۳۳

مخلان نظم و امنیت عمومی در اسفراین دستگیر شدند /با قدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده ایم

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری دو نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی در این شهرستان خبر داد و گفت : با قدرت در مقابل اخلال گران نظم و امنیت ایستاده ایم.
مخلان نظم و امنیت عمومی در اسفراین دستگیر شدند /با قدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده ایم,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهرآیین  ،سرهنگ "مجید یگانه پور "با اعلام جزئیات این خبر گفت : در پی اعلام چندین گزارش مردمی و اعلام به مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی براینکه دو نفر از افرادی که از مخلان سابقه دار نظم و امنیت در شهرستان هستند و آرامش مردم را مختل و باعث ایجاد بی نظمی شده اند. بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.  
وی با اشاره به اینکه در بررسی های بعمل آمده از سوابق این افراد مشخص شد که دارای چندین فقره سابقه کیفری ازجمله حمل مواد مخدر، سرقت ، درگیری و خفت گیری هستند ،افزود : با هماهنگی مقام قضائی و در پی انجام دو عملیات غافلگیرانه این افراد در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند . 
سرهنگ یگانه پور با بیان اینکه در بررسی های تکمیلی انجام شده مشخص شد این متهمان از مخلان نظم و امنیت سطح شهرستان هستند ، تصریح کرد : متهمان بعد از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.  
فرمانده انتظامی شهرستان در پایان با بیان اینکه پلیس با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد ،از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند .

انتهای پیام/س ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک