یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ساعت ۲۲:۱۱
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی :

بهره برداری از کتابخانه مرکزی اسفراین

در پنجمین روز از از هفته دولت با حضور، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کتابخانه مرکزی اسفراین افتتاح شد.
بهره برداری از کتابخانه مرکزی اسفراین,

به گزارش سپهرآیین  طاهر رستمی در آیین بهره برداری از کتابخانه مرکزی اسفراین گفت: این پروژه یکی از پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری به شهرستان بود که به دلیل مشکل پیمانکار پروژه، روند احداث آن طولانی شده بود.

وی گفت : در سفر ریاست محترم جمهوری به استان، و با توجه به تاکید استاندار محترم در تکمیل پروژه های بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی، اعتباری برای تکمیل این پروژه در نظر گرفته شد که با همت مسئولین، روند احداث این پروژه سرعت گرفت که ما امروز شاهد بهره برداری از آن هستیم.

طاهر رستمی خاطرنشان کرد: راه اندازی این کتابخانه به  ارتقاء شاخص ها و تکمیل زیرساخت های فرهنگی کمک خواهد کرد.

وی در خصوص تجهیز سالن کتابخانه مرکزی اسفراین خواستار پیگیری نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در سطح ملی شد و افزود: این شهرستان دارای مشاهیر و مفاخر بنامی است که توسعه کتابخانه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، توسعه فرهنگی را در پی خواهد داشت که امیدواریم در نسلهای بعدی شاهد معرفی مفاخر جدید از این شهرستان به کشور باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این آیین گفت: این کتابخانه در فضای  ۲۲۰۰متر مربع و با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال از محل پروژه های سفر مقام معظم رهبری به شهرستان می باشد.

فرخنده افزود: ظرفیت مخزن کتاب این کتابخانه ۵۰ هزار کتاب بوده که همزمان ۲۰۰ نفر می توانند از سالن مطالعه آن استفاده نمایند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک