چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ساعت ۹:۷

خودداری از سفرهای غیرضروری به خراسان شمالی در تعطیلات پیش رو

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به محدودیت‌های اعمال‌شده برای تأسیسات گردشگری استان با هدف پیشگیری از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا، بر لزوم خودداری از انجام سفرهای غیرضروری در تعطیلات آخر هفته و پیش رو تأکید کرد.
خودداری از سفرهای غیرضروری به خراسان شمالی در تعطیلات پیش رو,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک،حبیب یزدان‌پناه اظهار کرد: در حوزه گردشگری، مطابق مصوبات ستاد ملی کرونا و به‌تبع آن، دستورالعمل‌های ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا عمل خواهیم کرد، با توجه به قرار گرفتن این استان در وضعیت قرمز شیوع کرونا، محدودیت‌هایی برای فعالیت تأسیسات گردشگری استان در نظر گرفته شد.
وی افزود: بر این اساس تأسیسات گردشگری خراسان شمالی اعم از بوم‌گردی‌ها، واحدهای پذیرایی و اقامتی و... با 30 درصد ظرفیت خود و برای مواقع ضروری فعال هستند و فعالیت تورهای گردشگری نیز در تعطیلات آخر هفته و پیش رو ممنوع است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی تأکید کرد: روستاهای هدف و مناطق گردشگری استان با هدف جلوگیری از تجمع و پیشگیری از شیوع ویروس، در روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات تاسوعا و عاشورا از پذیرش مسافر و شهروندان معذور هستند.
وی با بیان اینکه برگزاری هرگونه مراسم و تجمع در تأسیسات گردشگری استان ممنوع است، از مردم خواست تا زمانی که شیوع ویروس کرونا در استان در وضعیت زرد و سفید قرار نگرفته است، از حضور در پارک‌ها و اماکن تفریحی و گردشگری و مسافرت خودداری کنند.
یزدان‌پناه با اشاره به بازدیدهای نظارتی مستمر و 24 ساعته از تأسیسات گردشگری استان، عنوان کرد: این بازدیدها به‌صورت مشترک و باهدف حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی انجام و با متخلفان برخورد می‌شود.
انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک