چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ساعت ۱۸:۲۹
امام جمعه موقت آشخانه:

مردم و مسئولین از دوگانه سازی پرهیز کنند

امام جمعه موقت آشخانه با تاکید بر اینکه باید مردم و سیاسیون ما از دوگانه سازی پرهیز کنند، بیان کرد: دوگانه سازی برای مملکت سم است و باید مردم و مسئولین صدای واحد داشته باشند چرا که این وحدت است که پشت دشمنان را به خاک می مالد.
مردم و مسئولین از دوگانه سازی پرهیز کنند,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام هادی مقتدایی، امام جمع موقت آشخانه در طبه های نماز جمعه ۷ شهریور، ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعدالله (ع) و نیز گرامیداشت هفته دولت، گفت: به بیان امام خامنه ای؛ شهید رجایی و باهنر الگویی در چهره انقلابی، مومن و خالص بودند که زندگی و شهادتشان درس آموز بود.
وی با بیان اینکه مسئولین باید به دنبال سه عنصر ایمان، علم و عدل به عنوان  الگوی اسلامی برای نظام سازی باشند، اظهار کرد: بنا به فرموده امام خمینی (ره)، ما مسئولان بدون حمایت مردم چیزی نیستیم و نمی‌توانیم کار کنیم چرا که ارزش و توانایی ما در صحنه بین الملل و در مقابل طوفان ها به پشتیبانی مردم است.
مقتدایی با تاکید بر اینکه باید مردم و سیاسیون ما از دوگانه سازی پرهیز کنند، بیان کرد:دوگانه هایی مانند رئیس جمهور- رهبری ، رئیس جمهور - سپاه، و رئیس جمهور - قوه قضاییه سم است و  باید مردم و مسئولین صدای واحد داشته باشند چرا که این وحدت است که پشت دشمنان را به خاک می مالد.
وی با اشاره به آشفتگی های درونی آمریکا، خاطرنشان کرد: مواردی همچون اعتراض معترضان به تبعیض و نژاد پرستی، مدیریت ضعیف در مسئله مبارزه با بیماری کرونا، مشکلات اقتصادی، انتخابات، شکست سنگین در پرونده ایران در شورای امنیت و همراهی نکردن نزدیکترین کشورها به آمریکا در فعال کردن مکانیزم ماشه، از جمله مشکلاتی است که آمریکا در حال حاضر با آنها دست و پنجه نرم می کند.
مقتدایی در پایان با اشاره به سالروز شهادت رئیسعلی دلواری به عنوان یکی از اسطوره های مقاومت و مقابله با استکبار، گفت: اگر رئیسعلی دلواری آن روز در غربت به شهادت نمی رسید امروز ملت ایران به این عظمت نمی رسید.
انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک