شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ساعت ۱۱:۳۸
فرماندار شیروان:

تردد در روستاهای سیل زده با سختی انجام می شود/بیشترین خسارت ها در بخش قوشخانه بوده است

امین رضا مراتی با اشاره به وقوع سیلاب در بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه این شهرستان گفت: از روز گذشته با تلاش راهداران راه های روستایی آسیب دیده از سیل در حال بازگشایی است اما هم اکنون در بسیاری از روستاها تردد با سختی انجام می شود.
تردد در روستاهای سیل زده با سختی انجام می شود/بیشترین خسارت ها در بخش قوشخانه بوده است,

امین رضا مرآتی، فرماندار شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار عصراترک در رابطه با سیلاب عصر روز گذشته در این شهرستان اظهار داشت: سیل عصر روز گذشته بیشتر مناطق سرحد و قوشخانه شهرستان را درگیر کرد به خصوص راه های دسترسی در بخش قوشخانه دچار مشکل شد، که دستگاه های خدمت رسان به خصوص راهداری با حضور به موقع در محل راه روستاهای قلهک، سرداب سرانی، کلاته زمان و روستاهای بالادستی قلهک بازگشایی شد.

مرآتی افزود: هم اکنون اداره راهداری در محل حضور دارد و مشغول به ارائه خدمات هستند که سریع تر مشکلات رفع شود.

وی ادامه داد:  در بخش سرحد خسارتی به حوزه راه و اراضی کشاورزی وارد شده اما مشکل عمده بیشتر در بخش قوشخانه و خسارت به حوزه راه، ابنیه و اراضی کشاورزی است.

فرماندار شیروان گفت: در حال حاضر کارشناسان در منطقه حضور دارند در حال ارزیابی میزان خسارت ها هستند.

مرآتی با بیان اینکه همکاری مردم و دهیاری ها در بحث پیشگیری خوب بوده است، اظهارداشت: به دلیل ادامات پیشگیرانه و هشدارها، خسارت قابل توجهی به منازل مردم و داخل روستا نداشته ایم.

وی لایروبی و رسوب برداری بستر رودخانه ها و ایجاد موانع برای جلوگیری از ورود سیل به حوزه های آسیب پذیر روستاها، ایجاد خاکریز در ورودی برخی از روستاهای در معرض آسیب از جمله اقدامات پیشگیرانه از خسارت های سیل در شهرستان شیروان بود.

فرماندار شیروان خاطرنشان کرد: اقدامات پیشگیرانه در ستاد بحران شهرستان بررسی وبا همکاری آب منطقه ای، راهداری، بنیاد مسکن، بخشداری و دهیاری ها اجرایی شد.

انتهای پیام/رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک