پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۷۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ساعت ۲۰:۲۴

کشف بیش از ۱۸ تن سنگ معدن قاچاق در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 18 تن 500 کیلوگرم سنگ معدن غیر مجاز به ارزش بیش از یک میلیارد ریال خبر داد.
کشف بیش از 18 تن سنگ معدن قاچاق در اسفراین,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهرآیین  "سرهنگ مجید یگانه پور "با اعلام جزئیات این خبر گفت : در راستای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در سطح شهرستان موفق به شناسائی یک دستگاه کامیون حامل سنگ معدن غیر مجاز از نوع سرب در بلوار کشاورز شدند . 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران این خودرو را در سطح شهرمتوقف کردند ،افزود : در بازرسی از این کامیون مقدار 18 تن و 500 کیلوگرم سنگ معدن کشف و ضبط شد. 
وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد ،خاطرنشان کرد: خودرو توقیف و سنگ معدن کشف شده تحویل اداره صنعت و معدن شهرستان گردید.  
سرهنگ یگانه پور با بیان اینکه ارزش این مقدار سنگ معدن بیش از یک میلیارد و دویست ونود و پنج میلیون ریال برآورد شده است ،تصریح کرد: اقدامات پلیس در راستای مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن در سطح شهرستان با قدرت ادامه دارد واز شهروندان عزیز انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک