چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ساعت ۱۲:۳۴
نائب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:

پشت پرده تخریب بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد مبهم است

نائب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست شورای جهادی شهرستان بجنورد، گفت: مسائل مبهم و گسترده ای پشت پرده تخریب بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد پنهان است.
پشت پرده تخریب بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد مبهم است,

به گزارش عصر اترک، محمد وحیدی، نائب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست شورای جهادی بجنورد در رابطه با تخریب بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان بجنورد اظهارکرد: بنده تا کنون در این خصوص به صورت رسمی اعلام نظر نکرده ام چون پشت پرده تخریب بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان بجنورد مسائل مبهم و گسترده ای پنهان است.

وحیدی افزود: اصل تخریب بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان بجنورد یک سرمایه گذاری است که هنوز ابعاد این موضوع، مبهم و مشخص نیست که سرمایه گذار کیست؟ چه تغییر کاربری دارد انجام می شود؟ و بحث وقف این مکان برای درمان نیز باید حل شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سپاه و بسیج با ندای ولایی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اقدام به فعالیت های خالصانه و جهادگرانه در عرصه خدمت به مردم در ماه های گذشته کرده که این فعالیت های چشمگیر قابل تقدیر و تجلیل است.

نماینده مردم شهرستان های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی افزود: استفاده از ظرفیت و پتانسیل گروه های جهادی امری مهم و باعث افزایش سرانه تولید روستائیان، کمک به کاهش واردات، ترویج فرهنگ کار و تلاش و فراهم سازی زمینه اشتغال در جامعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه فرهنگ، اصلی ترین موضوعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و برای فرهنگ دینی در سطح کلان چاره ای اندیشید، افزود: در حال حاضر در ساختار فرهنگ دینی کشورمان موازی کاری وجود دارد، مثلا وقتی از قرآن کریم و متولیان این امر سخن می گوییم می بینیم که سازمان تبیلغات اسلامی، ارشاد، کانون مساجد، حوزه علمیه، آموزش و پرورش  برنامه قرآنی دارند و هرکدام به یک سمت حرکت می کنند و در این خصوص نیاز به یک وحدت در ساختار فرهنگی دینی در سطح کلان وجود دارد.


انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک