شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۸ - اذان مغرب:۱۷:۰۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ساعت ۱۴:۱۵
مدیر غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

اجرای طرح آزمایشی نان کامل در خراسان شمالی

مدیر غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شملی گفت: طرح آزمایشی پخت نان با آرد کامل در 5 نانوایی خراسان شمالی با همکاری معاونت غذا و دارو و معاونت پیشرفت و آبادانی سپاه جوادالائمه به شکل پایلوت آغاز شد.
اجرای طرح آزمایشی نان کامل در خراسان شمالی ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، حسن براتی زاده، مدیر غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شملی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های مکرر توانستیم طرح نان با آرد کامل را در 3 نانوایی بجنورد و دو نانوایی در اسفراین به شکل پایلوت اجرا کنیم.

براتی زاده افزود: با وجود آن که مرحله آزمایشی این طرح نیز یکی از دغدغه های ما بود، اما خوشبختانه این مرحله با رضایت مسئولان و کارشناسان همراه شد .

وی کیفیت نان را بسیار عالی و مطلوب اعلام کرد و اظهار داشت: با همکاری سپاه جوادالائمه این امکان فراهم شد تا گروهی از کارشناسان غذا و نانواها حدود یک هفته برای آموزش به اصفهان سفر کنند تا با روش های پخت نان کامل آشنا شوند.

براتی زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم تا یک ماه آینده با تولید آرد کامل استان خودمان بتوانیم نان با کیفیت و کامل را به هم استانی ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک