دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ساعت ۱۳:۱۰
استاندار خراسان شمالی:

برنامه های هفته دفاع مقدس باید با دل و جان انجام شود/ بازگو کردن روایت های جنگ تحمیلی برای نسل جوان

محمدعلی شجاعی با اشاره به اینکه انجام برنامه های هفته دفاع مقدس باید با دل و جان انجام شود و خارج از وظایف اداری است، گفت: دستگاه های اجرایی استان موظف هستند از چگونگی پیشرفت کار و برگزاری مراسم در هفته دفاع مقدس گزارش ارائه دهند.
برنامه های هفته دفاع مقدس باید با دل و جان انجام شود/ بازگو کردن روایت های جنگ تحمیلی برای نسل جوان ,

به گزارش عصراترک، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با بیان اینکه اهمیت دفاع مقدس، بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: باید ادامه دهنده راه و مسیر هشت سال دفاع مقدس باشیم.

 وی با بیان اینکه تجلیل در این هفته، در واقع  تجلیل از خوبی ها، بزرگی ها و ازخودگذشتگی هاست، ادامه داد: هر کاری در این حوزه انجام شود باز هم کار کوچکی در مقابل بزرگی آنها محسوب می شود.

استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: برنامه های استانی خراسان شمالی در هفته دفاع مقدس با توجه به ظرفیت و داشته های استان انجام می گیرد.

وی با اشاره به اینکه انجام برنامه های هفته دفاع مقدس باید با دل و جان انجام شود و خارج از وظایف اداری است، گفت: دستگاه های اجرایی استان موظف هستند از چگونگی پیشرفت کار و برگزاری مراسم در هفته دفاع مقدس گزارش ارائه دهند.

این مقام مسئول تعداد مساجد موجود در سطح استان را یک هزار و 480 مسجد عنوان کرد و گفت: از این تعداد 400 مسجد و 21 شهید اهل سنت در استان خراسان شمالی به ثبت رسیده است که در این ایام باید از این خانواده ها سرکشی انجام شود.

شجاعی همچنین عنوان کرد: در هفته دفاع مقدس پیش رو برنامه ریزی شود که هر مسجد از یک خانواده شهید و ایثارگر دعوت کند که با این حرکت در واقع قدردانی و تجلیل از آنها به شمار خواهد آمد.

استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: با هماهنگی و حضور خانواده های شهدا و ایثارگر در مدارس استان قطعا می توانند به عنوان روایتگر دفاع مقدس اهمیت و جایگاه این حوزه را برای نسل جوان و نوجوان بازگو کنند.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک