چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ساعت ۹:۴۷

۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شیروان توزیع شد

فرمانده سپاه شیروان گفت: هیات انصارالمهدی این شهرستان در راستای طرح کمک‌های مومنانه ۲ هزار و ۲۰۰ پرس غذی گرم بین نیازمندان نقاط حاشیه شهر و روستای خانلق توزیع کرد.
 ۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شیروان توزیع شد,

سرهنگ عباسعلی ریحانی، فرمانده سپاه شیروان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان اظهار داشت: این میزان غذای گرم بین هزار خانوار محروم و نیازمند شناسایی شده شهری توزیع شد که با توجه به جمعیت خانواده ها در برخی جاها بیشتر از ۲ پرس غذا توزیع شد.

وی با بیان اینکه  پخت و توزیع غذای گرم و تهیه بسته های معیشتی بین خانواده های محروم شهرستان توسط گروه های جهادی، سپاه، هیات ها و پایگاه های مختلف از ابتدای شیوع کرونا به صورت مستمر ادامه دارد،  گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و نیاز خانواده های بی بضاعت ۶۰۰ بسته لوازم التحریر برای توزیع آماده شده است.

ریحانی افزود: همچنین در این مرحله توسط سپاه این شهرستان ۵۰۰ بسته معیشتی شامل روغن، برنج، مرغ، حبوبات، ماکاروانی، سویا و غیره هر کدام به ارزش سه میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد.

پس از گستردگی و انتشار ویروس کرونا در کشور به دستور مقام معظم رهبری برای حمایت از خانواده های نیازمند و با توجه به ابلاغیات سازمان بسیج، طرح شناسایی نیازمندان واقعی در شهرستان کلید خورد.

در این رزمایش افراد نیازمند و آسیب دیده اقتصادی را گروه‌های مختلف بسیجی، جهادی و بانیان مساجد شناسایی می‌کنند و بسته‌های معیشتی در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک