پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ساعت ۸:۴۴

مامور یگان امداد اسفراینی پیشنهاد رشوه ۴۰ میلیون تومانی را رد کرد

جانشین فرمانده انتظامی استان از صحت عمل مامور وظیفه شناس یگان امداد شهرستان اسفراین و رد رشوه مبلغ 40 میلیون ریالی خبر داد.
مامور یگان امداد اسفراینی پیشنهاد رشوه 40 میلیون تومانی را رد کرد,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهرآیین ، سرهنگ"محمد غلامی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: اكيپ گشت يگان امداد شهرستان اسفراین در پی اعلام خبری از مركز پيام مبني بر اينكه يك دستگاه كاميون در خيابان طالقاني در حال بارگيري سنگ معدن غيرمجاز مي باشد، بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند. 


وی با اشاره به اینکه با حضور ماموران در محل مورد نظر، خودروی مورد نظر را متوقف کردند، افزود: در همین حین صاحب بار به محل مراجعه و پيشنهاد مبلغ 40 میلیون ریال وجه نقد جهت آزادی بار و چشم پوشی ماموران می کند. 


این مقام انتظامی با بیان اینکه مامور وظیفه شناس یگان امداد از این اقدام صاحب بار امتناع کرده و قوانين حقوقي را به وي متذكر می شوند، تصریح کرد: با توجه به اصرار وي مبني بر آزادي بار سنگ غير مجاز، مراتب پيشنهاد رشوه به مامورين صورتجلسه و مراتب را تحويل بازرسي انتظامی شهرستان می کنند. 


وی با اشاره به اینکه در همین رابطه متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، ادامه داد: بار سنگ معدن غیر مجاز کامیون که 11 تن و 800 کیلوگرم برآورد شده بود نیز با هماهنگی انجام شده به پارکینگ منتقل و مبلغ رشوه نيز به حساب درآمد قضائي دادگستري خراسان شمالي واريز شد.

 

انتهای پیام/پاک منظر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک