پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ساعت ۸:۵۰

تلاش پلیس اسفراین در بازگرداندن اموال و مدارک یک تبعه پرتقالی

فرمانده انتظامي شهرستان اسفراین از بازگرداندن اموال و مدارک مفقود شده یک تبعه پرتقالی به وی در این شهرستان خبر داد.
تلاش پلیس اسفراین در بازگرداندن اموال و مدارک یک تبعه پرتقالی,

سرهنگ "مجید یگانه پور" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري سپهرآیین ، اظهار داشت: در پی مراجعه یک توریست اهل کشور پرتقال به پلیس و اعلام مفقود شدن اموال و مدارکش بلافاصله اقدامات پلیسی با جدیت دنبال شد. 


وی با اشاره به اینکه در بررسی های انجام شده مشخص می شود این فرد که به وسیله یک دستگاه خودروی پراید مسافر کش از بجنورد به اسفراین حرکت می کرده، در زمان پیاده شدن از خودرو، اموال و مدارکش را جا گذاشته است، افزود: این تبعه پرتقالی هیچ گونه اطلاعاتی از راننده خودروی مورد نظر نداشته و فقط توانسته مشخصات ظاهری راننده را در اختیار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار می دهد. 


رئیس پلیس اسفراین با بیان اینکه در نهایت با تلاش مستمر و بدون وقفه پلیس، راننده خودروی مورد نظر با همین اطلاعات کمی که در اختیار قرار گرفته بود شناسایی می شود، تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده راننده خودروی مورد نظر به مقر انتظامی مراجعه و اموال توریست پرتغالی نیز به وی تحویل داده می شود. 


سرهنگ مجید یگانه پور با بیان اینکه این توریست اهل کشور پرتقال که از سرعت عمل پلیس ایران شگفت زده شده بود از ماموران و رئیس پلیس شهرستان تشکر و ایران را کشوری امن و بسیار دوست داشتنی برشمرد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک