جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ساعت ۹:۲۳
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج

رویکرد مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در طرح کرامت بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت: طرح کرامت بسیج با رویکرد مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در سه منطقه از شهرستان فاروج اجرا می‌ شود.
رویکرد مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در طرح کرامت بسیج,

سرهنگ دوم پاسدار محمد مهدی شفیع آبادی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار صبح فاروج، اظهارداشت: هدف اصلی اجرای طرح کرامت کاهش آسیب های اجتماعی وارتقاء فرهنگ عمومی در مناطق کم برخودار وبهبود منطقه در کلیه زمینه های فرهنگی عمرانی آموزشی است.

وی افزود: سال گذشته در شهرستان فاروج طرح کرامت فقط در شهر تیتکانلو برگزار می شد که امسال علاوه بر آن دو منطقه مایوان و هرده شهر فاروج نیز به مناطق طرح کرامت شهرستان افزوده شده است.

شفیع آبادی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال گذشته افزود: تعداد زیادی کارگاه‌های آموزشی و مهارتی مختلف، مسابقات فرهنگی و ورزشی و برنامه های آموزشی مهارتی در سطح اقشار مختلف جامعه برگزار شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فاروج ادامه داد: برگزاری جشن‌ها و اعیاد، اردوهای فرهنگی و سازندگی، دیوار نویسی بخشی از اقدامات فرهنگی در منطقه طرح کرامت تیتکانلو در سال گذشته است.

وی همچنین افزود: سال گذشته با کمک شهرداری شروع ساخت یک پارک نیز آغاز شده که در سال جاری تکمیل می شود و نتیجه همه اقدامات فوق منجر به کاهش بزهکاری‌های اجتماعی ازقبیل سرقت وکاهش تعداد معتادین در بین اقشار آسیب پذیر شده است.

سرهنگ دوم پاسدار شفیع‌آبادی در توضیح برنامه سال جدید هم افزود: آموزش وفرهنگ سازی گسترده در سطح اول مناطق کرامت وکلیه روستاها ونقطه به نقطه شهرستان است که با ظرفیت کلیه دستگاه های مجری وهمکاری ادارات و نهادها امکان پذیر خواهد بود.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک