یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ساعت ۸:۱۱
رئیس دانشکده پزشکی بجنورد اعلام کرد:

برگزاری کلاس های عملی دانشکده پزشکی بجنورد از ۳۰ آذر سال جاری

رئیس دانشکده پزشکی بجنورد گفت: کلاس های عملی این دانشکده در سال تحصیلی 1399-1400 از 30 آذر سال جاری بصورت حضوری برگزار می شوند.
برگزاری کلاس های عملی دانشکده پزشکی بجنورد از 30 آذر سال جاری,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، حسن نامدار با اشاره به بازگشایی دانشگاه های علوم پزشکی در تشریح چگونگی برگزاری کلاس های آموزشی دانشکده پزشکی بجنورد در سال تحصیلی 1399-1400 گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و بر اساس تصمیم مسئولین آموزش این دانشکده، اساتید و دانشجویان در تمامی رشته ها، فعالیت های آموزشی خود را از 15 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور آغاز کردند که تا 30 مرداد 1400 ادامه می یابد.

 

وی بیان کرد: بر اساس این تصمیم تمامی کلاس های تئوری برای همه رشته در این دانشکده مجازی و غیر حضوری خواهد بود و اعضای هیئت علمی این دانشکده محتوای آموزشی را در سامانه مجازی نوید بهآدرس https://nkumsnavid.vums.ac.ir  بارگذاری خواهند کرد که دانشجویان بر اساس برنامه اعلام شده از سوی آموزش می توانند از این محتواها استفاده کنند.

 

دکتر نامدار در خصوص کلاس های عملی گفت: این کلاس ها از 30 آذر 99 بصورت حضوری برگزار خواهند شد و در صورت امکان نیز برخی از جلسات بصورت مجازی برگزار می شود.

 

وی اظهار داشت: در آغاز ترم جاری هیچ دانشجویی به جز دانشجویان رشته های پزشکی مقطع بالین (اینترن و استاژر)، دانشجویان کارآموز رشته مامایی ورودی های 95 و 96 و 97 و دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی ورودی 96 در دانشکده حضور نخواهند داشت.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک