چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۵۴:۲۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۳۰۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ساعت ۱۴:۱۲

آمار فوتی‌های کرونا در استان البرز از مرز ۱۰۰۰ نفر گذشت

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: آمار فوتی‌های کرونا در استان البرز از مرز هزار نفر گذشت.
آمار فوتی‌های کرونا در استان البرز از مرز ۱۰۰۰ نفر گذشت,

 محمد فتحی  اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۵ نفر با علائم مشکوک به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۷۵ نفر بستری هستند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۱۲ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: از این تعداد ۱۶۸ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز تعداد بیماران بستری شده جوان و کمتر از سن پنجاه سال در استان را ۹۸ نفر اعلام کرد و گفت: تعداد بیماران بستری شده بدحال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۳۱ نفر رسید.

دکتر فتحی در بخش دیگری با تاکید بر اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار کووید ۱۹ در استان جان خود را از دست داده‌اند، گفت: مجموع جان باختگان این بیماری در استان به هزار و سه نفر رسیده است.

وی مجموع موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک در استان از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز را ۱۶ هزار و ۱۸۵ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۶ هزار و ۲۸ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز همچنین در پایان افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴ هزار و ۷۵۷ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ نفر دیگر نیز ترخیص شده‌اند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک