دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ساعت ۱۴:۳۲
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خبر داد:

دستگیری ۸۱ نفر ارازل و اوباش در نیمه نخست امسال/۹ فقره پاکسازی پاتوق اوباش در استان

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در خراسان شمالی 81 نفر از ارازل و اوباشی که طی نیمه نخست سال جاری نظم و امنیت مردم را بر هم زده بودند، دستگیر و به مرجع قضایی استان معرفی شدند.
دستگیری 81 نفر ارازل و اوباش در نیمه نخست امسال/9 فقره پاکسازی پاتوق اوباش در استان,

به گزارش عصر اترک، سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی در نشست خبری، حفظ امنیت مردم و آرامش جامعه را خط قرمز نیروی انتظامی دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی با بر هم زندگان امنیت و آرامش مردم برخورد جدی می کند و در این زمینه هیچ تعارفی را جایز نمی داند.

سردار مظاهری اعلام کرد: فرماندهی انتظامی خراسان شمالی طی نیمه نخست امسال در استان 83 نفر ارازل و اوباشی که در فضای حقیقی و مجازی مخل نظم و امنیت مردم شده بودند را شناسایی و 81 نفر از آنان را دستگیر کرد و به مرجع قضایی استان تحویل داد.

وی همچنین عنوان کرد: فرماندهی انتظامی استان طی همین مدت از 17 نفر از ارازل و اوباشی که در فضای مجازی نسبت به عرض اندام با سلاح گرم و سرد در صفحات شخصی خود همچنین حمایت از ارازل و اوباش مطرح کشور اقدام کرده بودند را احضار و از آنان تعهد اخذ کرد.

وی افزود: این 17 نفر آنچه را که در صفحات شخصی خود در فضای مجازی را منتشر کرده بودند را حذف کردند.

افزون بر این، فرمانده انتظامی خراسان شمالی به 9 فقره از پاکسازی پارک ها، تفرج گاه ها و پاتوق های ارازل و اوباش در استان طی نیمه نخست امسال خبر داد.

وی در خاتمه با تاکید بر این نکته که استان خراسان شمالی جزو سه استان نخست کم جرم در کشور است، یادآور شد: خوشبختانه در خراسان شمالی بر تعداد ارازل و اوباش افزوده نشده است، با این وجود، انتشار اعمال مجرمانه آنها در فضای مجازی، عملکرد آنها را بیشتر جلوه می دهد.

سردار مظاهری تصریح کرد: با توجه به اینکه تمامی اطلاعات این اشخاص در بانک اطلاعات نیروی انتظامی ذخیره است، رفتار و اعمال این اشخاص به طور مستمر رصد و پیگیری می شود.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک