جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ساعت ۱۳:۴۹

دستگیری دومین گروه راهزن جاده‌ای در مانه و سملقان

دومین گروه از راهزنان جاده‌ای که اقدام به دزدی اموال مسافران محور آشخانه - جنگل گلستان کرده بودند، به دام پلیس خراسان شمالی افتادند.
دستگیری دومین گروه راهزن جاده‌ای  در مانه و سملقان,

به گزارش  عصراترک از مانه و سملقان به نقل از پایگاه خبری پلیس، رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی روز شنبه گفت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک مورد سرقت به عنف در حاشیه جاده اصلی در حدفاصل روستای آزادگان و کشانک در غرب مانه و سملقان، پلیس وارد عمل شد.

سرهنگ مقصود رستگار افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک راننده به علت خرابی خودرو ناگزیر به توقف و استراحت در این محل شده بود، که چند سارق با سلاح سرد وی را تهدید کرده و اموال وی از جمله ۲ دستگاه گوشی اندروید، یک ساعت طرح اپل واچ، برخی از وسایل و قطعات خودرو، ۲ ساک حاوی لباس و مقداری پول وی را به سرقت برده اند.

وی گفت: ۲ تن از سارقان در عملیات غافلگیرانه شناسایی و دستگیر شدند و مشخص شد سارق اصلی که با این افراد همکاری داشته در یکی از شهرهای شمالی کشور بر اثر تصادف به بیمارستان منتقل و درگذشته است.

نهم شهریور امسال نیز ۲ سارق که در همین محدوده جاده ای، اموال یک خانواده مسافر در راه مانده را که به علت نقص فنی خودرو خود در مسیر ارتباطی آشخانه - جنگل گلستان زمین گیر شده و سرگرم استراحت بودند، با تهدید و ارعاب به سرقت برده بودند، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده بودند.

آشخانه، مرکز شهرستان مانه و سملقان، وابع در ۴۵ کیلومتری بجنورد، دروازه غربی خراسان شمالی به سمت استان های شمالی محسوب می شود که تا گالیکش، نخستین شهرستان استان گلستان، ۱۵۴ کیلومتر فاصله دارد.  

انتهای پیام /

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک