جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ساعت ۱۳:۵۹

حوادث رانندگی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی و ۷ نفر مجروح داشت

 رئیس پلیس راه خراسان شمالی از وقوع 5 مورد حادثه رانندگی در محور های استان طی 24 ساعت گذشته با یک نفر فوتی و 7 نفر مجروح خبر داد. 
حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته یک فوتی و 7 نفر مجروح داشت,

به گزارش عصر اترک، سرهنگ"علیرضا حسین زاده" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام چندین مورد حادثه رانندگی در سطح محور های استان بلافاصله کارشناسان پلیس راه و عوامل امدادی به محل های مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: این حوادث در "محور فاروج به علت خروج از جاده سواری پیکان"، "محور فرعی گیفان به بجنورد بر اثر واژگونی وانت نیسان"، "محور جوزک بر اثر واژگونی خودروی پراید"، "محور چمن بید در اثر برخورد کامیون با سواری پراید" و "محور فرعی حاجیلو در شیروان بر اثر برخورد چند دستگاه خودرو با هم" به وقوع پیوسته بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این حوادث متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد و 7 نفر دیگر نیز به شدت مجروح که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند، تصریح کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که علت های عمده این حوادث عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و انحراف به چپ بوده است.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی همواره باعث بروز حوادث تلخ و دلخراش می شود از رانندگان عزیز خواست تا با رعایت این قوانین از بروز اینگونه حوادث پیشگیری کنند.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک