سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ساعت ۹:۳۰

واکسن آنفولانزا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی قرار نگرفته است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: واکسن آنفولانزا هنوز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار نگرفته و به محض در اختیار قرار گرفتن، واکسیناسیون گروه هدف از سوی بخش خصوصی و دولتی انجام می شود.
واکسن آنفولانزا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی قرار نگرفته است,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سید احمد هاشمی با اعلام این خبر گفت: گروه هدف واکسن آنفولانزا، افراد پرخطر شامل مادران باردار، کودکان زیر 5 سال و افراد دارای بیماری خاص و دارای نقص ایمنی هستند.

 

وی بیان کرد: با توجه به شرایط همزمانی کرونا و آنفولانزا، دغدغه خیلی از خانواده ها زدن واکسن آنفولانزا است درصورتی که این واکسن، تاثیری بر پیشگیری از بیماری کرونا ندارد.

 

هاشمی عنوان کرد: اگر مسائل بهداشتی مثل زدن ماسک، شستشوی مکرر دست ها و حفظ فاصله اجتماعی رعایت شود علاوه بر ابتلای به ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا نیز جلوگیری می شود.

 

وی با بیان اینکه دوره کمون یا نهفتگی بیماری آنفولانزا کوتاهتر از بیماری کرونا است، گفت: با رعایت مسائل بهداشتی، راحت تر می توان از ابتلا به آنفولانزا جلوگیری کرد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک