سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ساعت ۱۲:۲۷
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی:

۵۴۷ هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام حسینی توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع ۵۴۷ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در قالب طرح اطعام حسینی خبر داد.
 ۵۴۷ هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام حسینی توزیع شد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، مجید الهی راد با اشاره به اینکه طرح اطعام حسینی هم‌زمان با ماه محرم و صفر باهدف حمایت از اقشار محروم جامعه با همکاری مردم و مراکز نیکوکاری آغاز شده است، افزود: در راستای گام دوم پویش ایران همدل ۷۲ آشپزخانه اطعام حسینی در ماه محرم با این نهاد همکاری داشتند که بر این اساس ۵۴۷ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

وی ارزش غذاهای توزیع شده بین نیازمندان را هفت میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این غذاها با رعایت پروتکل های بهداشتی بین نیازمندان توزیع شده است

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اضافه کرد: علاوه بر این  با کمک های خیران در همین مدت ۲۶ هزار سبد غذایی به ارزش یک میلیارد تومان نیز بین نیازمندان توزیع شده است.

الهی راد ضمن تقدیر از نیکوکاران، مراکز نیکوکاری، نیروهای جهادی، دستگاه‌های دولتی و مؤسسات خیریه که در اجرای این طرح با کمیته امداد همکاری داشتند،اظهار کرد: در مرحله اول از گام دوم این پویش همزمان با دهه ولایت و امامت حدود هفت میلیارد تومان کمک جمع آوری و در قالب سبد غذایی و غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

وی بابیان مرحله نخست رزمایش ایران همدل که با مشارکت همگانی مردم و نهادها و مراکز نیکوکاری در استان اجرا شد تعداد ۳۲ هزار بسته مواد غذایی بین نیازمندان و محرومان توزیع شد، افزود: همچنین ۲۴۰ هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند در طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال توزیع شد.

وی عنوان کرد: همچنین تهیه بسته‌های حمایتی و تحصیلی با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و آموزش‌های مجازی بخصوص دانش آموزانی که قادر به خرید تبلت و گوشی نبوده اند با عنوان شور  عاطفه ها در حال انجام است.

وی گفت: گفت: هم‌اکنون نیز مردم نوع‌دوست و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۵۸*۸۸۷۷*  و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ نسبت به مشارکت در مرحله دوم پویش ملی ایران همدل و کمک به تامین هزینه تحصیلی دانش آموزان و معیشتی  نیازمندان اقدام کنند.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک