سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۴:۳۹

اعزام ۱۶ تیم از پزشکان بسیجی به مناطق محروم خراسان شمالی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی از اعزام 16 تیم از پزشکان بسیجی به مناطق کم برخوردار و محروم استان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
اعزام 16 تیم از پزشکان بسیجی به مناطق محروم خراسان شمالی,

عیسی برجی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس ۱۶ تیم پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی اعزام می شوند.

برجی ویزیت رایگان بیماران در پنج مطب پزشک عمومی و متخصص را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد و افزود:  ارائه خدمات اورژانس و معاینات دندانپزشکی در درمانگاه جوادالائمه بجنورد وغدیر شیروان در این هفته رایگان انجام می شود.

وی افتتاح دفتر بسیج جامعه پزشکی در بیمارستان پورسینا آشخانه، بیمارستان امام خمینی و بیمارستان شیروان را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی برگزاری نشست بصیرتی در مرکز بهداشت بجنورد، تجلیل از پیشکسوتان و امدادگران دوران مقدس  بجنورد  و اعزام گروه‌های  تخصصی و پزشکی  به  منطقه عشایری شیروان و شهرستان جاجرم و حاشیه شهر بجنورد را هم از برنامه های پیش بینی شده برای این هفته برشمرد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک