سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۱۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۸:۵۳
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم خبرداد:

برگزاری بیش از صد عنوان برنامه در جاجرم به مناسبت هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم با بیان اینکه دفاع مقدس ما برگرفته از قرآن و قیام عاشورا است گفت: بیش از صد عنوان برنامه در جاجرم به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
برگزاری بیش از صد عنوان برنامه در جاجرم به مناسبت هفته دفاع مقدس,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم سرگرد اسماعیل محمد نیا فرمانده سپاه شهرستان جاجرم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهارکرد: دفاع مقدس یک دانشگاه است که باید از تمام ظرفیت‌های آن  برای پیشبرد اهداف نظام  استفاده کرد و روحیه جهادی و رزمندگان را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا بتوانیم مشکلاتی که امروزه با آن روبرو هستیم را برطرف کنیم.

وی افزود: دفاع مقدس ما برگرفته از قرآن و قیام عاشورا است که باید قدردان آن بوده و اجازه ندهیم دشمن هفته دفاع مقدس را کمرنگ جلوه دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جاجرم با بیان اینکه امسال برنامه‌های هفته دفاع مقدس را با شعار «ما قوی هستیم» برگزار خواهیم کرد، گفت:  بیش از ۱۰۰ برنامه در سطح شهرستان در پایگاه‌های بسیج، مساجد و محله‌های شهر و روستا برگزار خواهیم کرد.

سرگرد پاسدار اسماعیل محمدنیا گفت: از شاخص‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان جاجرم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهد شد، تجلیل از رزمندگان، رژه خودرویی، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با امام‌جمعه جاجرم، برگزارییادواره‌های شهدا در درب منازل، عطرافشانی گلزار شهدا، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، اجرای گروه‌های سرود و تئاتر در محله‌ها، کمک‌رسانی در قالب کمک مؤمنانه شامل بسته‌های معیشتی، نمایشگاه مجازی هفته دفاع مقدس و نواختن زنگ ایثار در یکی از مدارس شهر، از برنامه‌های این هفته خواهد بود.

 

انتهای پیام/تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک