یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۲:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۱۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ساعت ۲۰:۱۳

نامجومطلق: مقابل الاهلی محکوم به پیروزی هستیم

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش مقابل الاهلی عربستان محکوم به کسب پیروزی است.
نامجومطلق: مقابل الاهلی محکوم به پیروزی هستیم,

به گزارش ایسنا، مجید نامجومطلق سرمربی استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل الاهلی عربستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت:‌ من در ابتدا باید درباره آمدنمان به نشست خبری صحبت کنم. من بسیار عصبی هستم چون یک ساعت به اشتباه بازیکن و عوامل تیم داشتیم دور شهر می‌گشتیم و این باعث خستگی ما شد و من این به این مساله اعتراض می‌کنم. امیدوارم این اتفاق در روز بازی پیش نیاید. اتلاف وقت در این شرایط به هیچ عنوان خوشایند نیست. ما باید برای بازی‌ پیش روی خود فقط به پیروزی فکر کنیم تا به عنوان نماینده ایران در  دور حذفی حضور داشته باشیم. امیدواریم تا با یک بازی خوب به مرحله بعد صعود کنیم. حریف تیم خوبی است اما ما برای صعود به مرحله بعد به سه امتیاز این بازی نیاز داریم.

نامجومطلق درباره بازی تیمش مقابل الشرطه گفت: تیم ما به خاطر اینکه دو هفته از شرایط بازی دور بود و فقط تمرین کردیم، مقداری در نیمه اول بازیکنان در وضعیت بازی نبودند و با اینکه می‌دانستیم نقطه قوت تیم الشرطه روی ضربات کرنر و ایستگاهی است، اما نتوانستیم کیفیت خوبی ارائه دهیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم و بازی را برای خودمان آسان‌تر کنیم. ما از بازی گذشته درس می‌گیریم و بازیکنان به نکات موجود بیشتر دقت می‌کنند.
سرمربی استقلال افزود:‌ ما به الاهلی عربستان و بی‌انگیزگی این تیم کاری نداریم و تیم ما باید انگیزه داشته باشد. ما محکوم به پیروزی هستیم و با تمام تلاش وارد میدان می‌شویم و کاری هم به هدف و انگیزه تیم مقابل نداریم. ما یک هدف داریم و برای آن می‌جنگیم.
او در پایان گفت:‌ ما در بازی پیش رو نیاز به تمرکز داریم و بهترین شرایط را باید داشته باشیم. این اتفاقی که در نشست افتاد اصلا خوشایند نبود و ما در بازی مقابل الاهلی نیاز به آرامش داریم و امیدوارم دیگر چنین مساله‌ای تکرار نشود.

به گزارش ایسنا، نامجومطلق و عوامل تیم فوتبال استقلال یک ساعت برای رسیدن به محل کنفرانس خبری در راه بودند و  به خاطر اینکه راننده مسیریابی درستی نداشته است، با تاخیر به این نشست خبری رسیدند.
انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک