یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۲:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۱۲۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ساعت ۲۱:۱۲

نمایندگان، ماشین نمی‌خواهند/ با آبروی مجلس بازی نکنید

نماینده مردم خلخال در مجلس نسبت به حواشی پیش آمده برای نمایندگان درباره خرید خودرو واکنش نشان داد و گفت: با آبروی مجلس بازی نکنید!
نمایندگان، ماشین نمی‌خواهند/ با آبروی مجلس بازی نکنید,

به گزارش خبرنگار مهر، سید غنی نظری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری، نمایندگان هم تراز وزرا هستند اما باید بگویم که ما نمایندگان، ماشین و امکانات اندازه استاندار، بخشدار و فرماندار نمی‌خواهیم، حداقل به ما اندازه یک دهیار امکانات بدهید.

وی تصریح کرد: آنهایی که می‌خواهند ریاکاری کنند، بهتر است با آبروی مجلس بازی نکنند چرا که ما نمایندگان فقط برای رسیدگی به مردم امکانات اولیه می‌خواهیم.

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ما دنا، پژو و پرشیا نمی‌خواهیم و فقط می‌خواهیم آبروی ما حفظ شود و نوکری مردم را بکنیم.

نظری خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: آقای روحانی! خانواده‌ها به توصیه شما وارد بازار بورس شدند اما سرمایه آنان در بورس پودر شد. «علی برکت الله»

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک