شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ساعت ۱۱:۲۶
مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی خبر داد:

جمع آوری ۱۶ میلیارد تومان زکات در استان طی نیمه نخست امسال

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: مودیان زکات در استان طی نیمه نخست امسال 16میلیارد و 400 میلیون تومان زکات به دبیرخانه شورای زکات استان پرداخت کردند.
جمع آوری 16 میلیارد تومان زکات در استان طی نیمه نخست امسال,

به گزارش عصر اترک، مجید الهی راد، مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی در شورای زکات خراسان شمالی با اشاره به فعالیت هزار و 445 عامل افتخاری زکات در استان اظهار کرد: طی نیمه نخست امسال 16 میلیارد و 400 میلیون تومان زکات توسط مودیان زکات استان به دبیرخانه شورای زکات استان پرداخت شد.

الهی راد گفت: شورای زکات استان نیز با همکاری اعضای شورای زکات روستاها در سطح استان، زکات جمع آوری شده را برای نیازمندان و پروژه های عمرانی در سطح روستاها هرینه کرد.

وی یادآور شد: 80 درصد از زکات جمع آوری شده از طریق طرح مواسات و کمک مومنانه برای تامین اقلام معیشت نیازمندان و 20 درصد از این زکات جمع آوری شده نیز برای اجرای پروژه های عمرانی و عامل المنفعه در روستاها صرف شد.

به گزار عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی نیز در شورای زکات استان با بیان اینکه با وجود مشکلات اقتصادی، مردم همچنان در عمل به واجبات دینی خود پایبند هستند، گفت: زکات امری اقتصادی و اجتماعی است و توجه قشر برخوردار به محرومان موجب رشد و تعالی دو طرف می شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک