چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ساعت ۱۰:۴۱
معاون صنایع دستی خراسان شمالی خبر داد:

احداث ۳ بازارچه دائمی صنایع دستی استان کلید خورد 

محمد رضا قهرمانیان گفت: دو قطعه زمین در شهر بجنورد برای ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی تحویل شد و امروز نیز یک قطعه زمین در شهر فاروج تحویل می شود تا عملیات احداث این بازارچه ها آغاز شوند.
احداث 3 بازارچه دائمی صنایع دستی استان کلید خورد ,

محمد رضا قهرمانیان، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: از محل اعتبارات مصوب سفر دوم رییس جمهور به خراسان شمالی، یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار برای احداث سه بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرهای بجنورد و فاروج اختصاص یافته است.
قهرمانیان گفت: امسال از محل اختصاص این اعتبار، بازارچه دائمی صنایع دستی در پنج غرفه در مجاورت عمارت مفخم بجنورد ( خارج از عرصه و حریم این عمارت)، بازارچه دائمی صنایع دستی در سه غرفه و کمپ گردشگری در پارک خطی خیابان امام خمینی بجنورد همچنین بازارچه دائمی صنایع دستی در ورودی شهر فاروج احداث می شوند.
وی در ادامه اعلام کرد: دو روز گذشته دو زمین برای احداث بازارچه های دائمی صنایع دستی در شهر بجنورد از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تحویل شدند که عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
وی افزود: امروز نیز زمینی برای احداث دائمی بازارچه صنایع دستی در شهر فاروج تحویل می شود.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی همچنین با بیان اینکه در سال آینده نیز از محل اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور به استان یک میلیارد و 650 میلیون تومان اعتبار برای این سه بازارچه دائمی صنایع دستی به استان اختصاص خواهد یافت، عنوان کرد: با تامین این اعتبار نیز تعداد غرفه های این سه بازارچه اضافه خواهند شد و ظرفیت این فضاها توسعه پیدا می کنند.
انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک