چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ساعت ۹:۱۱
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی خبر داد:

تامین و توزیع ۶۳۴ تن روغن جامد در استان از امروز

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: طی هماهنگی های انجام شده با ستاد تنظیم بازار کشور 634 تن روغن جامد برای عرضه در بازار استان تامین شد که توزیع آن در فروشگاه ها از امروز آغاز می شود.
تامین و توزیع 634 تن روغن جامد در استان از امروز,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، رضا فیروزه، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی درباره علت مواجه بازار استان با کمبود روغن جامد طی روزهای اخیر اظهار کرد: در کشور ارز مورد نیاز به موقع برای ترخیص مواد اولیه از گمرک اختصاص نیافته بود و این مسئله موجب شد تا تولید روغن جامد در کارخانجات کشور با وقفه روبرو شود.

فیروزه گفت: با توجه به اینکه بازار استان نیز با کمبود در تامین روغن جامد و عدم پاسخگویی به نیاز شهروندان مواجه شده بود، این سازمان با وزارت صمت و ستاد تنظیم بازار کشور مکاتبه کرد و طی انجام هماهنگی ها با مدیر کل ستاد تنظیم بازار کشور، مقرر شد تا 284 تن روغن جامد از محل صدور حواله های قبلی که می بایست از سوی کارخانجات به خراسان شمالی ارسال می شد همچنین 350 تن روغن جامد با صدور مجوز جدید به استان ارسال شود.

وی افزود: این کالا برای استان تامین شده و توزیع این کالا در استان از امروز در سطح فروشگاه های استان آغاز می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی قیمت این کالا را 50 هزار و 50 تومان برای هر بسته پنج کیلویی روغن جامد اعلام کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک