چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۳۱۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ساعت ۱۱:۱۰

آسیب روحی کادر درمان از فوت بیماران کرونایی

متخصص بیهوشی و فلوشیپ مراقبت های، با اشاره به درگیری کادر درمان با بیماران کرونایی، گفت: پذیرش روحی و عاطفی اینکه در یک روز تعدادی از بیماران از دست بروند، بسیار سخت است.
آسیب روحی کادر درمان از فوت بیماران کرونایی,

حمیدرضا شریف نیا،  اظهار داشت: یک مدیریت جمعی و استفاده از خرد جمعی در زمان بحران کرونا اتفاق افتاد و آن، کمک‌های خیرین و عموم مردم در این بحران بود که نباید فراموش شود.

متخصص بیهوشی و فلوشیپ مراقبت‌های بیمارستان سینا، افزود: جداسازی ساختمان‌های بیماران مبتلا به کرونا و غیر کرونایی در بیمارستان سینا تجربه خوبی بود. در زمان بحران کرونا خیلی سعی می‌شد که مواجهه‌ها کمتر شود و از امکانات الکترونیکی بیشتر استفاده می‌شد. پذیرش روحی و عاطفی اینکه در یک روز تعدادی از بیماران از دست بروند بسیار سخت است.

شریف نیا ادامه داد: از دست رفتن بیماران، آسیب‌های روحی برای پزشکان و کارکنان به همراه داشت.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره‌ای کلاس‌های خودمراقبتی، افزود: مطالب و روش‌های غیرعلمی که در فضای مجازی منتشر می‌شود باعث نگرانی مردم است.

متخصص بیهوشی و فلوشیپ مراقبت‌های، تاکید کرد: بخش مراقبت‌های ویژه مانند مکانی می‌ماند که آتش سوزی شده و عده‌ای در آنجا گرفتار شده اند و عده دیگری باید برای نجات آنان وارد عمل شوند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک