پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۸۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ساعت ۱۴:۱۳

توزیع ماسک و مواد ضدعفونی بین دانش‌آموزان روستایی

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، از اجرای طرح احسان سلامت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و توزیع بسته‌های بهداشتی خبر داد.
توزیع ماسک و مواد ضدعفونی بین دانش‌آموزان روستایی,
محمد لطیفی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، با اشاره به اینکه این نهاد همگام با سایر مجموعه ها از ابتدای شیوع بیماری کرونا، وارد عرصه خدمت رسانی و فعالیت‌های جهادی شد، گفت: مراحل مختلف توزیع سبدهای معیشتی، 313 بسته تحصیلی و بهداشتی، توزیع 4200 عدد ماسک، ضد عفونی معابر، توزیع غذای گرم بین دانش‌آموزان روستایی از جمله این اقدامات بود.

وی، با اعلام چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، ادامه داد: در قالب این طرح، پویش احسان سلامت با اهداء سه هزار بسته لوازم بهداشتی به مدارس روستایی سراسر استان اجرا می‌شود.

لطیفی، با بیان اینکه طرح احسان سلامت در دو مرحله به اجرا در خواهد آمد، خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری کلاس‌های درس 80 درصد از مدارس روستایی بصورت حضوری، اولویت توزیع این بسته‌ها در بین دانش آموزان روستایی است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، با اشاره به اقلام موجود در این بسته‌ها، گفت: این بسته‌ها شامل ماسک و مواد ضدعفونی است که ارزش ریالی آن 45 میلیون تومان است.

 

انتهای پیام/ تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک