پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۱۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ساعت ۱۴:۲۸

ورود جدی قالیباف به بررسی مشکلات ‌اقتصادی ‌با حضور وزرا

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور با اشاره به ورود جدی دولت به مباحث اقتصادی در نشست قالیباف با وزرا، از احتمال ارائه طرح واگذاری زمین ۲۰۰متری به بیش از ۱۰میلیون نفر خبر داد.
ورود جدی قالیباف به بررسی مشکلات ‌اقتصادی ‌با حضور وزرا,
محمدصالح جوکار در نشست راهبردی سپاه الغدیر استان یزد با تأکید به اینکه مسئولان نباید در شرایط فعلی به‌بهانه کرونا خدمت به مردم را تعطیل کنند اظهار داشت: زمانی که ما مسئولیتی را به‌عهده می‌گیریم، باید در انجام وظیفه جدی باشیم نه اینکه به‌بهانه ویروس کرونا و بیماری کار را تعطیل کنیم.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز مجلس به‌صورت ویژه به بحث اقتصاد و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ورود کرده و جلسات مختلفی در این زمینه برگزار کرده است.

وی از جمله این جلسات را نشست‌های قالیباف با وزرا و مسئولان ارشد کشور دانست و تصریح کرد: منهای رئیس جمهور این جلسات با حضور تمام مسئولان در حال برگزاری است و نتایج بسیار خوبی هم به دست آمده است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که در جامعه پیش آمده است شاید تنها چهار دهک جامعه با مشکل مواجه نباشند زندگی راحتی دارند ولی 6 دهک دیگر به‌سختی گذران زندگی می‌کنند.

جوکار افزود در ارتباط با شناسایی دهک‌های پایین برخی افراد بیان می‌کنند که شناسایی به‌عهده وزارت کار قرار گیرد در حالی که واقعاً وزارت کار هیچ بانک اطلاعاتی قابل استنادی در این رابطه ندارد.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس تصریح کرد: متأسفانه یارانه بسیاری از افرادی که واقعاً نیاز دارند به‌دلایل واهی و پوچ حذف کردند  در حالی که آن فرد شاید برای گذران زندگی خود مجبور به فروش یکی از ملزومات زندگی خود شده است و دولت به کار کردن حساب وی استناد می‌کند؛ موضوعی که اصلاً قابل قبول نیست.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اضافه کرد: مجلس به‌صورت جدی به مباحث اقتصادی ورود کرده و منهای آقای رئیس جمهور با دیگر افراد دولت به‌صورت جدی در حال کار است.

وی ادامه داد: در مجلس شورای اسلامی طرحی در حال ارائه است که به پنج دهک پایین جامعه یک قطعه زمین داده شود و اختیار تصمیم‌گیری در ارتباط با این زمین هم به وی داده شود تا بتوانند به‌وسیله آن مشکلاتشان را برطرف کنند.

جوکار خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح بیش از 10 میلیون قطعه زمین باید به مردم واگذار شود و قطعاً اگر این طرح تصویب و اجرا شود، بخش قابل‌توجهی از مشکلات مردم برطرف می‌شود و کنار آن رونق خوبی در صنعت ساختمان کشور به‌وجود می‌آید.

انتهای پیام/تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک