جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ساعت ۹:۴۵

نسرا؛ پوشش حداکثری آموزش سواد رسانه در خراسان شمالی

حبیب الله نامور گفت: با توجه به پوشش گسترده فضای مجازی و رسانه، در حال حاضر مرکز آموزش سازمان فضای مجازی بسیج در استان خراسان شمالی، با کمک بسیجیان نخبه و کارآزموده در قالب «نهضت سواد رسانه (نسرا)» تا مرزی ترین روستاهای استان تحت پوشش آموزش های مجازی و حضوری خود قرار داده است.
نسرا؛ پوشش حداکثری آموزش سواد رسانه در خراسان شمالی ,

حبیب الله نامور، مدیر نسرای خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: معاونت آموزش سازمان فضای مجازی بسیج در استان خراسان شمالی در سطح استان یک حرکت مردمی را در حوزه سواد رسانه پایه گذاری کرده است که حاصل آن یادگیری استفاده صحیح و کامل از رسانه است.

 

وی ادامه داد : در این راستا نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی (نسرا)، با برگزاری کلاس های مجازی و حضوری در تمام شهرستان های استان در حال فعالیت است.

 

مدیرنسرای خراسان شمالی بیان داشت: با توجه به پوشش گسترده فضای مجازی و رسانه، در حال حاضر مرکز آموزش سازمان فضای مجازی بسیج در استان خراسان شمالی، با کمک بسیجیان نخبه و کارآزموده در قالب «نهضت سواد رسانه (نسرا)» تا مرزی ترین روستاهای استان تحت پوشش آموزش های مجازی و حضوری خود قرار داده است.

 

نامور با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دیدگاه نفی کامل و اعتماد مطلق به این فضا را مردود می داند و باید بر روی دیدگاه واقع بینانه تمرکز کرد، گفت: نسرای خراسان شمالی نیز با همین تمرکز و اعتقاد به لزوم آموزش سواد رسانه و فضای مجازی، با واکسینه سازی علاقه مندان به این فضا، شرایط فعالیت موثر و مفید را مهیا کند و آسیب های این فضا را برای حاضرین به حداقل برساند.

 

وی هدف اصلی  و همت نسرای خراسان شمالی را آموزش سواد رسانه و فضای مجازی به عموم مردم و مسئولین خواند و گفت: براین اساس علاوه بر اینکه مردم خوراک های رسانه ای را با دقت و از منابع معتبر کسب کنند، در استفاده از این فضا و ابزارات ملاحظه بیشتری داشته باشند، همچنین مسئولین در گفتار و رفتار خود دقت های لازم را انجام دهند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک