پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۳۲۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ساعت ۱۷:۱۲

مشکلی که "کرونا" برای نگهداری معتادان متجاهر ایجاد کرد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با بیان اینکه موضوع جمع‌آوری معتادان متجاهر در حال انجام است، گفت: اکنون به دلیل اینکه در دوره کرونا هستیم و بعد از هر جمع آوری معتادان باید به مدت ۱۴ روز قرنطینه شوند، با محدودیت‌ فضا در دوره کرونا مواجه هستیم، اما بحث جمع‌آوری معتادان متجاهر به صورت مستمر در حال انجام است.
مشکلی که "کرونا" برای نگهداری معتادان متجاهر ایجاد کرد,

مصطفی هادی‌زاده ، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار و ۴۸۹ معتاد متجاهر در مراکز ماده ۱۶ نگهداری می‌شوند، گفت: از این میزان ۵.۲ درصد (۵۱۰ نفر) از معتادان متجاهر مبتلا به کرونا هستند که در قرنطینه به سر می‌برند و اگر نیازمند به بستری باشند نیز در مرکز درمانی سپاه پذیرش و بستری خواهند شد.  

وی با بیان اینکه موضوع جمع‌آوری معتادان متجاهر در حال انجام است، اظهار کرد: اکنون به دلیل اینکه در دوره کرونا هستیم و بعد از هر جمع آوری معتادان باید به مدت ۱۴ روز قرنطینه شوند، با محدودیت‌ فضا در دوره کرونا مواجه هستیم، اما بحث جمع‌آوری معتادان متجاهر به صورت مستمر در حال انجام است، به طور مثال بعد از هر جمع آوری که معتادان به مرکز نگهداری منتقل می‌شوند در دوره ۱۴ روزه قرنطنیه می‌شوند و پس از اتمام دوره و انتقال آنها به مرکز اصلی، مجدد جمع‌آوری شروع می‌شود.

هادی‌زاده در ادامه درباره ظرفیت مراکز نگهداری زنان معتاد متجاهر نیز اظهار کرد: اکنون افزایش ظرفیت برای نگهداری زنان معتاد متجاهر در شرق استان تهران اعمال شده و مقرر شده تا در هفته آینده، سپاه نیز یک مرکز پذیرش زنان را با ظرفیت پذیرش ۲۰۰ نفر افتتاح کند. 

انتهای پیام/ ایسنا 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک