پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۲۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ساعت ۱۸:۱۳

وزارت ورزش و جوانان بابت توهین رسول‌پناه عذرخواهی کند

مهاجم پیشین پرسپولیس از هواداران این تیم خواست مدافع پیشین این تیم را به خاطر زحماتی که در سال‌های اخیر برای سرخپوشان کشیده است، ببخشند.
وزارت ورزش و جوانان بابت توهین رسول‌پناه عذرخواهی کند,
سهراب انتظاری درباره جدایی شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس و پیوستنش به الریان قطرگفت: خلیل‌زاده پسر خوب و زحمتکشی است، اما خیلی مواقع نمی‌تواند بر احساساتش غلبه کند. متأسفانه در این مقطع مهم هم جوگیر شد و به عواقب کارش فکر نکرد. او فکر نمی‌کرد بوسه زدن بر لوگوی الریان اینقدر بازتاب داشته باشد و قطعاً خودش ناراحت است. هواداران پرسپولیس هم او را به خاطر زحماتی که کشیده است، ببخشند.

وی با بیان اینکه در هیچ جای دنیا یک بازیکن حرفه‌ای، اینگونه از تیمش جدا نمی‌شود، تصریح کرد: بازیکنان ما حاشیه امنیت ندارند و اگر مدیریت قوی در باشگاه بود، چنین رفتاری انجام نمی‌داد. شجاع و مدیران باشگاه پرسپولیس باید حرفه‌ای‌تر رفتار می‌کردند، البته نباید از کنار پول خوبی که الریان به خلیل‌زاده می‌داد گذشت، چون وی پیش از این بازیکن معمولی پرسپولیس بود و در اردوی اخیر به تیم ملی دعوت شد. به همین دلیل رفتار شجاع باید متفاوت باشد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه رفتار او باید با بازیکنی معمولی تفاوت داشته باشد، خاطرنشان کرد: متأسفانه در موضوع قرارداد بازیکن، روالی وجود دارد و ما هیچ‌وقت نمی‌توانیم خود را با تیم حرفه‌ای مقایسه کنیم. ما از هر لحاظ مشکل داریم و سطح فوتبال ما پایین است. حتی یک سال است رئیس فدراسیون هم نداریم. با وجود ضعف مدیران فوتبال، بازیکن که پول حرفه‌ای می‌گیرد، باید اصول حرفه‌ای را رعایت کند، اما زمانی که رفتار مدیر باشگاه غیرحرفه‌ای است، بازیکن هم این‌گونه بار می‌آید.

«اگر بازیکنی گفت به راحتی بگوید من تیمم را دوست دارم یا عاشق تیم هستم، سیاه‌بازی کرده و واقعیت ندارد.»، انتظاری ضمن بیان این جمله اظهار داشت: بعضی از بازیکنان با احساس هواداران بازی می‌کنند و برخی چون محمد انصاری این موضوع را ثابت می‌کنند. بازیکنی که به عشق تیم بازی کند، کم داریم. در همین چند روز دیدیم بازیکنی به استقلال رفت که دم از پرسپولیسی بودن می‌زد. ظاهر برخی بازیکنان با باطن آنها متفاوت است و هر بازیکن باید تعصبش را در عمل ثابت کند.

وی درباره اهانت سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس به مردم مازندران گفت: او در حدی نیست که بخواهد در مورد مردم این استان حرف بزند. برای شناختن یک فرد باید به نوع حرف زدن و رفتار او دقت کرد. رسول‌پناه بی‌نزاکتی خود را ثابت کرد. او منصوب وزارت ورزش بوده است و نباید موضوع به راحتی فراموش شود. وزارت ورزش و جوانان بابت این صحبت‌ها باید عذرخواهی کند.

انتهای پیام/ تسنیم

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک