جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۲۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ساعت ۱۰:۱۱

امتیاز جام‌جهانی شمشیربازی جوانان برای ایران محفوظ است

فدراسیون شمشیربازی ایران امسال همچون سنوات قبل نمی‌تواند برگزارکننده مسابقات جام‌جهانی کلاس A جوانان باشد اما امتیاز برگزاری این رقابت‌ها برای سال آینده و سال‌های بعد از آن محفوظ است.
امتیاز جام‌جهانی شمشیربازی جوانان برای ایران محفوظ است,

بیش از یک دهه است که فدراسیون شمشیربازی همه ساله برگزارکننده مسابقات جام جهانی کلاس A در رده سنی جوانان است. این رقابت‌ها اواخر هر سال میلادی با حضور نمایندگانی از کشورهای آمریکایی، آفریقایی، اروپایی و آسیایی و نظارت نماینده فدراسیون جهانی در تهران برگزار می‌شود.

طبق روال عادی باید دوره جدید جام جهانی کلاس A جوانان اواخر آبان یا اوایل آذرماه در تهران برگزار می‌شد اما به دنبال ایپدمی کرونا و لغو تمام رویدادهای تقویم ۲۰۲۰ فدراسیون جهانی شمشیربازی، برگزاری این مسابقات به میزبانی کشورمان هم منتفی شد.

با این حال اما امتیاز جام جهانی کلاس A جوانان برای ایران همچنان محفوظ است.

فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر گفت: تا هر زمان که ایران آمادگی میزبانی جام جهانی را داشته باشد و برگزاری آن را هم بدون کم و کاست و با کیفیت مورد تایید فدراسیون جهانی به سرانجام برسانیم، امتیاز میزبانی برای ایران محفوظ خواهد بود.

به گفته رئیس فدراسیون شمشیربازی، سال آینده میلادی در صورت مساعد بودن شرایط - از حیث کرونا- قطعاً جام جهانی کلاس A جوانان در ایران برگزار خواهد شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک