چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ساعت ۱۳:۲۴

برگزاری آزمون عملی جدید آتش نشانی بجنورد، شاید به زودی

حمید عرب گفت: با توجه به اینکه برای برگزاری آزمون عملی جدید آتش نشانی بجنورد با مشکلاتی برای آماده سازی فرآیند برگزاری آزمون مواجه هستیم، با این وجود، در تلاش هستیم هر چه سریعتر این مشکلات را برای برگزاری این آزمون در آینده نزدیک مرتفع کنیم.
برگزاری آزمون عملی جدید آتش نشانی بجنورد، شاید به زودی,

حمید عرب، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک درباره تقاضای داوطلبان برگزاری آزمون عملی جدید آتش نشانی بجنورد مبنی بر اعلام هر چه سریعتر زمان برگزاری آزمون جدید اظهار کرد: برای برگزاری آزمون عملی جدید با مشکلاتی در زمینه آماده سازی مقدمات اجرای آزمون عملی جدید مواجه هستیم که در حال حاضر در تلاش هستیم تا آنها را رفع کنیم.

عرب خاطرنشان کرد: عدم تمایل مربیان برای حضور در این آزمون برای برگزاری آزمون عملی در این شرایط کرونایی از جمله این مشکلات هستند.

وی تصریح کرد: تلاش ها بر این است تا به زودی این آزمون عملی را برگزاری کنیم.

همچنین مهدی کرامتی، مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان ‌شمالی نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه آزمون عملی پیشین سازمان آتش نشانی بجنورد ابطال شد، دیوان عدالت اداری بر برگزاری آزمون عملی جدید از تمامی واجدان شرایط که نمره کتبی را کسب کرده اند، رای داده است.

کرامتی تصریح کرد: 55 داوطلب قبول شده آزمون عملی پیشین برای جذب در سازمان آتش نشانی بجنورد اخیرا به استانداری خراسان شمالی اعلام کرده اند که بابت ابطال نتیجه آزمون عملی پیشین هیچ شکایتی ندارند و در آزمون عملی جدید شرکت خواهند کرد.

وی افزود: استاندار خراسان شمالی نیز به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری دستور داد تا مقدمات و فرآیند برگزاری آزمون عملی جدید را آماده سازی کند.

وی گفت: در همین راستا، کمیته آزمون برای برگزاری آزمون عملی سازمان آتش نشانی بجنورد تشکیل خواهد شد.

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری استان اعلام کرد: زمان دقیق دعوت داوطلبان به حضور در آزمون عملی جدید اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/  

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک