پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵/۱۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۲۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ساعت ۱۲:۴

لیگ برتر فوتبال به تعویق نمی‌افتد/ نامه‌نگاری جدید برای فوتسال

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: لیگ برتر فوتبال به تعویق نمی‌افتد و طبق پروتکل‌ها و با نظارت ما برگزار می‌شود.
لیگ برتر فوتبال به تعویق نمی‌افتد/ نامه‌نگاری جدید برای فوتسال,

به گزارش خبرنگار مهر، با شیوع موج جدید ویروس کرونا و بالا رفتن آمار مبتلایان و درگذشتگان ابهاماتی در خصوص ادامه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایجاد شده است. این در حالی است که لیگ برتر فوتسال هم آغاز نشده و این موضوع اعتراض باشگاه‌های فوتسالی را در پی داشته است.

محمد اسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره احتمال تعویق مسابقات لیگ برتر فوتبال به رادیو تهران گفت: رقابت‌هایی که از قبل برنامه‌ریزی شده است مثل لیگ فوتبال بر اساس همان پروتکل و با سخت‌گیری برگزار می‌شود.

وی افزود: تا الان صحبتی از تعویق لیگ برتر فوتبال نبوده است. طبق برنامه، با نظارت ما و بر اساس پروتکل‌ها مسابقات انجام می‌شود.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره وضعیت برگزاری لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: استعلامی از وزارت بهداشت داشتیم و جوابش چند روز پیش آمد که اجازه برگزاری اردو و رویدادهای ملی را داده بودند. تماس گرفتیم و گفتیم وقتی مسابقات لیگ فوتبال و هندبال و خیلی از رشته‌های داخل سالن انجام شده است، دلیلی برای برگزار نشدن فوتسال نیست. امروز هم نامه‌ای آماده کرده‌ایم برای جواب گرفتن در خصوص لیگ برتر فوتسال. پروتکل‌های فوتسال تایید شده است. چند جلسه برگزار کردیم و دلیل آوردیم و قرار شد مکاتبه کنیم تا شاید مجوز بگیریم.

مسجدی گفت: چند بار وحید شمسایی (سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند) با من تماس گرفت. آنها دارند تمرین می‌کنند دریغ از یک مسابقه. اگر قرار بر برگزاری لیگ برتر فوتسال نبود دلیل بر این همه تمرین هم نبود. خدا می‌داند هر روز یا یک روز در میان دنبال کار فوتسال هستم.

 

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک