پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵/۱۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۲۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ساعت ۹:۵۵

سنگ سفیدی: بگویید نمی‌توانیم مجوز فوتسال را بگیریم/ نفرین بازیکنان یقه افراد کم‌کار را می‌گیرد

بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت مدیرانی که پیگیر کسب مجوز برگزاری مسابقات فوتسال هستند، نمی‌توانند این کار را انجام دهند.
سنگ سفیدی: بگویید نمی‌توانیم مجوز فوتسال را بگیریم/ نفرین بازیکنان یقه افراد کم‌کار را می‌گیرد,
محمدرضا سنگ سفیدی درباره شرایط تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان، گفت: از شهریور بر مبنای تاریخ‌های اعلام شده برای شروع مسابقات تمرین می‌کنیم. قبلاً مهر و بعد آبان را اعلام کردند، اما فکر می‌کنم بازی‌ها تا عید برگزار نمی‌شود و آن زمان هم فوتسال را به بهانه تعطیلات نوروز تعطیل می‌کنند. همچنان تمرین می‌کنیم و دیواری کوتاه‌تر از فوتسال پیدا نمی‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون مردم متوجه همه چیز شده‌اند، اظهار داشت: مسابقات کشتی، هندبال و بسکتبال برگزار می‌شود، اما می‌گویند رقابت‌های فوتسال مجوز نگرفته و برگزار نمی‌شود. بگویید ما نمی‌توانیم مجوز بگیریم. داورزنی و دبیر برای والیبال و کشتی مجوز برگزاری مسابقات رشته‌های خود را می‌گیرند، اما شانس ما فوتسالی‌ها از ابتدا بد بوده و این هم به آن اضافه شده است.

«افرادی که کم‌کاری می‌کنند و هزار نفر را از نان خوردن می‌اندازند، باید پاسخگوی کارهای خود باشند.» ملی‌پوش تیم گیتی‌پسند ضمن بیان این جمله گفت: آن مدیر که پایش را روی پایش انداخته و پاسخ تماسش را نمی‌دهد می‌گوید فوتسال برگزار نمی‌شود، حقوقش را از جای دیگری می‌گیرد، اما آه و نفرین بازیکن فوتسال که هشت ماه است پول نگرفته و خرج خانواده‌اش را می‌دهد، یقه این مدیر را می‌گیرد.

سنگ سفیدی با بیان اینکه بازیکنان فوتسال سه ماه است که تمرین می‌کنند و نمی‌دانند چه هدفی دارند، خاطرنشان کرد: مربی تیم نمی‌داند چه زمانی به بازیکنان فشار بیاورد و چه زمانی استراحت دهد. این بلاتکلیفی همه را آزار می‌دهد. اصلاً بگویند بازی‌ها امسال برگزار نمی‌شود؛ مرد باشند و این حرف را بزنند، نه اینکه تقصیرات را گردن افراد دیگر بیندازند. مجوز فوتسال را صادر نمی‌کنند، چون زورتان کم است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی با اشاره به برگزاری جام ملت‌های آسیا در فروردین یادآور شد: تعطیلی مسابقات را تا جام ملت‌های آسیا طول می‌دهند و بعد می‌گویند بازی‌ها بعد از بازی‌های آسیایی برگزار می‌شود! چند مدیر که به فوتسال آمده‌اند و همه چیز گرفته‌اند، حالا می‌گویند فوتسال ضرر دارد و کرونا با این رشته بیشتر می‌شود. دست این افراد درد نکند که به فکر بازیکنان هستند!

بازیکن گیتی‌پسند اصفهان ضمن اشاره به ارسال پروتکل‌های سازمان لیگ فوتسال به وزارت بهداشت گفت: آنها در صحبت‌های خود بند و تبصره‌های زیادی می‌آورند و می‌گویند 70 صفحه پروتکل به ستاد مبارزه با کرونا دادیم، اما وقتی این ستاد با برگزاری کشتی موافقت کرده، دو خط پروتکل برای فوتسال را هم قبول می‌کند.

انتهای پیام/تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک