دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ساعت ۱۲:۱۹

تداوم عملیات عمرانی ترمیم و آسفالت معابر هسته مرکزی شهر بجنورد

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری بجنورد از تداوم عملیات عمرانی گسترده‌  ترمیم و روکش آسفالت معابر و خیابانهای هسته مرکزی شهر سطح خبرداد و گفت؛  در این مرحله عملیات حدود ۱۲هزار مترمربع از معابر شهر آسفالت تراشی و روکش آسفالت خواهد شد.
تداوم عملیات عمرانی ترمیم و آسفالت معابر هسته مرکزی شهر بجنورد,

مهدی حمیدی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهارکرد: معابر جاجرمی، برنجی، دستپاک، علوی، عزیز مصر، پور آدینه فردوسی، قیام، چمران ،  جمهوری ،17 شهریور، آزادی و... آسفالت تراشی و ترمیم آسفالت آن انجام خواهد شد .

به گفته این مقام مسئول هم اکنون لکه گیری معابر فردوسی و آزادی، 17شهریور  و چمران  اکیپ های عمرانی درحال مرمت و لکه گیری آسفالت هستند.

وی افزود: علاوه بر ظرفیت سازمان عمران شهرداری بجنورد با دو پیمانکار قرارداد عملیات عمرانی  لکه گیری و مرمت منعقد شده است تا بتوانیم بخش اعظمی ازمعابر هسته مرکزی شهر ترمیم آسفالت شود .

حمیدی خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن برودت  شرایط آب هوایی نیز همچنان  عملیات عمرانی شهرداری انجام و به منظوراستفاده حداکثری از منابع و توان اجرایی درنظرداریم با سرعت بخشیدن به امور عمرانی ، بخش بیشتری از معابر را ترمیم و آسفالت کنیم.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک