چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۲۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ساعت ۸:۲۱

خوشبختی پرسپولیس با ملی‌پوشان آماده مقابل صنعت نفت

بازیکنان ملی پوش پرسپولیس تاثیر زیادی در نخستین پیروزی این تیم در لیگ برتر بیستم داشتند.
خوشبختی پرسپولیس با ملی‌پوشان آماده مقابل صنعت نفت,

 احمد نورالهی، سیامک نعمتی، وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان بازیکنان ثابت ملی پوش پرسپولیس در اردوهای اخیر تیم ملی ایران که زیر نظر دراگان اسکوچیچ برگزار شد بوده‌اند.

مهدی شیری مدافع راست سرخ‌ها نیز در آخرین اردوی تیم ملی ایران حضور داشت تا تعداد ملی پوشان تیم باشگاهی اش را پس از جدایی شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی و علی علیپور به عدد پنج برساند.

پرسپولیس در حالی موفق به کسب اولین پیروزی خود در لیگ برتر بیستم مقابل صنعت نفت آبادان شد که با ملی پوشان این تیم تاثیر بسزایی در کسب این سه امتیاز داشتند.

سیامک نعمتی که پس از مدتها به عنوان هافبک نفوذی در پرسپولیس به میدان رفت با زدن ضربه پنالتی و تبدیل آن به گل توانست بهترین بازیکن زمین شود.

ملی پوش پرسپولیس در حالی پشت ضربه پنالتی ایستاد که محمدحسین کنعانی زادگان موفق به گرفتن آن پنالتی شد. مدافع تیم ملی فوتبال ایران که توانست خودش را به یکی از مهره‌های مهم گل محمدی تبدیل کرده تا با میل به حضور در محوطه جریمه حریفان، هنگام ارسال ضربات آزاد تاثیر خود را در نتیجه بازی به سود تیمش بگذارد.

کنعانی زادگان در تمام مصاف‌های تک به تک خود با مهاجمان نفت آبادان همچون طالب ریکانی موفق ظاهر شد تا تاثیر خود را در بسته نگه داشتن دروازه حامد لک در چارچوب دروازه پرسپولیس نیز نشان دهد.

نورالهی هافبک پرسپولیس نیز که بیشتر از دو سال است به تمام اردوهای تیم ملی دعوت می‌شود نیز توانست نقش زیادی در مالکیت توپ این تیم و پاس‌های دقیق به جناحین بازی داشته باشد تا پس از نعمتی به عنوان دومین بازیکن تاثیرگذار این تیم شناخته شود.

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک