سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ساعت ۹:۷
معاون میراث‌فرهنگی خراسان شمالی :

۱۷ میلیارد ریال برای ساخت موزه اسفراین هزینه شد

معاون میراث‌فرهنگی خراسان شمالی با بیان اینکه تاکنون بالغ‌بر 17 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت موزه شهرستان اسفراین هزینه شده است، گفت: در سال جاری شش میلیارد و ۲۱۴ میلیون ریال اعتبار به این پروژه اختصاص یافت.
17 میلیارد ریال برای ساخت موزه اسفراین هزینه شد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، علی مستوفیان،معاون میراث‌فرهنگی خراسان شمالی اظهار داشت: عملیات اجرایی ساخت موزه اسفراین از سال 91 آغاز شد و در سال‌های اخیر اعتبارات خوبی برای تکمیل این پروژه اختصاص یافت.

او با اشاره به پیشرفت فیزیکی 70 درصدی موزه اسفراین، ابراز امیدواری کرد: در صورت اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، این پروژه در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون میراث‌فرهنگی خراسان شمالی گفت:  عملیات ساخت موزه اسفراین در حاشیه پارک قائم این شهرستان و در زمینی به مساحت 3400 متر و زیربنای بیش از 900 مترمربع در حال اجرا است.

شهرستان اسفراين در جنوب شرقی استان خراسان شمالی قرار گرفته و از شمال به شهرستان‌های بجنورد و شیروان، از شمال شرقی به شهرستان فاروج، از غرب به شهرستان جاجرم و از جنوب و جنوب شرقی به استان خراسان رضوی محدود می‌شود.

 
انتهای پیام/ رحمانی 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک