یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ساعت ۱۱:۲۵
امام جمعه شوقان:

ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد

حجت الاسلام معصومی گفت:تلاش در زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد که همه در این خصوص تلاش و کوشش کنند.
 ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم حجت الاسلام والمسلمین معصومی امام جمعه شهر شوقان بر همدلی و هم سویی تمام اقشار جامعه برای از بین بردن ویروس منحوس کرونا تاکید کرد و بیان داشت : تلاش در زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد که همه در این خصوص تلاش و کوشش نمایند و رعایت مسائل بهداشتی در سطح زندگی فردی و اجتماعی از ضروریات است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر شوقان گفت: حفظ سلامت فردی و جمعی در جامعه امروز ما یک وظیفه است و ما در این خصوص باید تلاش و کوشش زیادی را داشته باشیم .

باقری بخشدار شوقان هم در ادامه این جلسه گفت: خدمت در حوزه سلامت اثری ماندگار است .

وی بر رعایت پروتکل های بهداشتی ، فاصله اجتماعی و برگزاری کارگاه های آموزشی تاکید کرد و بیان داشت : تبلیغات و آگاه سازی مردم در فضای مجازی تاثیر گذاری بهتری خواهد داشت.

باقری گفت: در شهر شوقان با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گام های ارزنده ای برداشته شده است.

علی اصغر شکوری سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان جاجرم هم در این جلسه با بیان اینکه در حوزه سلامت سند کشوری تنظیم شده و بومی سازی آن در حال شکل گیری است،گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی امری ضروری است که افراد باید به آن پایبند باشند .

شکوری خاطرنشان کرد: سلامتی مهم‌ترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیر قابل جایگزین است که وظیفه داریم در حفظ آن بکوشیم و در حال حاضر تلاش پرستاران و پزشکان یک حرکت الهی و اعتقادی است و دستور صریح قرآن بر تعاون و همدلی است

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک