شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ساعت ۱۹:۳۲

جریمه بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار خودرو در ۴۹ روز اعمال محدودیتهای کرونایی

بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار خودرو از ابتدای آذر تا ۱۹ دی ماه جاری به دلیل ورود به مناطق نارنجی و قرمز و تردد در ساعات ممنوعه (۲۱ تا چهار صبح) اعمال قانون شده‌اند.
جریمه بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار خودرو در ۴۹ روز اعمال محدودیتهای کرونایی,
سردار مهدی حاجیان صبح امروز در نشست خبری در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی درباره عملکرد با اشاره به بکارگیری 403 هزار و 575 نفر از نیروهای پلیس از ابتدای آذر سال جاری تا 19 دی ماه امسال در اجرای طرح محدودیتهای کرونایی، اظهار کرد: محدودیتهای کرونایی از ابتدای آذر در هزار و 958 نقطه اجرا شده است.

سخنگوی نیروی انتظامی افزود: در مدت مذکور یک میلیون و 653 هزار و 788 دستگاه خودرو نیز به مبداء خود بازگشت داده شدند و تردد خودروها در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به جریمه دو میلیون و 48 هزار و 514 خودرو به دلیل تردد در ساعات ممنوعه (21 تا چهار صبح) از ابتدای آذر تا 19 دی ماه جاری، بیان کرد: در این مدت دو میلیون و 133 هزار و 31 دستگاه خودرو به دلیل ورود به مناطق نارنجی و 573 هزار و 157 خودرو نیز به دلیل ورود به مناطق قرمز اعمال قانون شدند.

به گفته این مقام انتظامی در این مدت، سه میلیون و 237 هزار و 156 پیامک نیز به رانندگان خاطی ارسال شده و در این 49 روز، میزان کل تصادفات 34 درصد، جان‌باختگان تصادف 34 درصد و مصدومان ناشی از سوانح رانندگی 27 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

 

انتهای پیام/ تسنیم 

 

 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک