سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ساعت ۱۴:۲۹
رئیس اتاق اصناف بجنورد :

تالارها با ۳۰ درصد از ظرفیت سالن بازگشایی می شوند

رئیس اتاق اصناف بجنورد گفت: پذیرش مهمانان برای برگزاری مراسم ها در تالارهای استان های زرد رنگ شده فقط به گنجایش 30 درصد از ظرفیت سالن باید انجام شود.
 تالارها با 30 درصد از ظرفیت سالن بازگشایی می شوند,

مهدی امیدوار، رئیس اتاق اصناف بجنورد در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: با توجه به توافق انجام شده میان اتاق اصناف ایران با وزارت بهداشت و درمان کشور، مقرر شد که در استان های به رنگ زرد، تالارداران دوباره فعالیت خود را از هفته جاری آغاز کنند.

امیدوار گفت: تالارداران برای آغاز فعالیت خود باید در سایت سلامت ثبت نام کنند تا بتوانند فعالیت دوباره خود را از سر بگیرند.

وی با اشاره به اینکه مفاد رعایت پروتکل های بهداشتی در تالارها برای برگزاری مراسم ها اعلام شده است، یادآور شد: بر اساس توافق انجام شده، پذیرش مهمانان در تالارها برای برگزاری مراسم ها فقط به گنجایش 30 درصد از ظرفیت سالنی آن تالار باشد.

وی عنوان کرد: در شهر بجنورد مرکز خراسان شمالی 35 تالار دارای مجوز فعالیت هستند که مدیران این تالارها برای برگزاری مراسم ها در سامانه معرفی شده، ثبت نام کرده اند.

رئیس اتاق اصناف بجنورد خاطر نشان کرد: درصورتیکه دوباره خراسان شمالی از وضعیت زرد به وضعیت بدتری مبتلا شود، برگزاری مراسم ها در تالارها دوباره تعطیل می شوند.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک