جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ساعت ۹:۴۳

ابراز نگرانی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از واردات محصولات تراریخته؛

گروه استان‌ها - رئیس کمیسیون کشاورزی ضمن ابراز نگرانی نسبت به واردات محصولات تراریخته گفت: قانون ایمنی زیستی توسط کمیته ایمنی زیستی کمیسیون کشاورزی مورد بازنگری صورت می‌گیرد.
ابراز نگرانی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از واردات محصولات تراریخته؛ ,
سیدجواد ساداتی‌نژاد  ضمن ابراز نگرانی از واردات محصولات تراریخته به کشور اظهار داشت: با وجود این دغدغه و نگرانی ناشی از واردات محصولات ترارخته کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی جلسات متعددی را برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه کمیته ایمنی زیستی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بر اساس این دغدغه و نگرانی موارد را در دستور کار قرار داده است، افزود: مقرر شده است این کمیته بازنگری در قانون ایمنی زیستی را در دستور کار قرار دهد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز داشت: بر اساس این دیدار مقرر شد مدیریت حدود نیمی از دریاچه نمک به شهرستان آران و بیدگل واگذار شود در حالی که پیش از این مدیریت کل دریاچه نمک تحت نظر اداره صنعت، معدن و تجارت قم بود.

وی ضمن تأکید بر الزام سایپا کاشان به انجام مسئولیت اجتماعی خود و تبدیل شدن به معین اقتصادی روستاهای بخش مرکزی کاشان گفت: مقرر شد تفویض برخی اختیارات به رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشان در راستای تمرکززدایی، کاهش بروکراسی و تردد بین شهرستان کاشان و مرکز استان صورت پذیرد.

ساداتی‌نژاد ضمن اشاره به افتتاح بیمارستان ثامن‌الحج (ع)، فاز اول بیمارستان امام حسن (علیه‌السلام) و سلامتکده طب سنتی تا پایان بهمن ماه تصریح کرد: فاز دوم بیمارستان امام حسن(ع) نیز مقرر شده است تا پایان مردادماه در اختیار مردم شهرستان آران و بیدگل قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ تسنیم 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک